5 способів маркетингових успіхів маркетологів B2B

Поки маркетингова індустрія B2B розвивалася і вдосконалювалась із зростанням рівня прийняття впливових осіб, старі звички та шкідливі звички часто залишаються. Наша увага до впливу як маркетингової дисципліни B2B дозволила нам визначити найкращі практики а також шляхи, якими маркетологи B2B продовжують саботувати успіх.

Уникнення поганих практик – це потужний перший крок до забезпечення інвестицій у програми маркетингу з впливом, що призводять до очікуваної віддачі. Ось 5 найпоширеніших речей, які B2B-маркетологи роблять, щоб саботувати свої маркетингові успіхи:

1. Чекаю, щоб завербувати

Найкращий час для вербування армії не в перший день війни.

Це, мабуть, не найкраща аналогія, але підходити до осіб, що впливають на вплив, як додаткова думка та як частина планування маркетингових зусиль – велика помилка. Для брендів B2B, які не є новими у роботі з інфлюенсерами, важливо розуміти, що набір інфлюенсерів вимагає часу (і навичок). Навряд чи вдасться залучити правильну суміш впливових осіб за дуже короткий проміжок часу без попередніх стосунків. Це проблема, якщо маркетингові зусилля B2B розраховують на те, що ті представники впливу додадуть довіри та охоплення цільової аудиторії кампанії.

Найкраща практика: Час починати набирати осіб, що впливають на вплив, задовго до того, як вам потрібно буде активувати їх для співпраці з вмістом. Це особливо вірно там, де залучення впливових осіб буде в основному або повністю органічним проти платного. Маркетологи B2B повинні одягнути шапки на співчуття і подумати, як створити цінність та відчуття актуальності для впливового. Успішні маркетологи B2B роблять це за допомогою побудови відносин проти мислення, а впливові особи просто чекають, щоб працювати безкоштовно, коли маркетолог B2B надішле їм електронну пошту.

Особливості вибору подарунка для жінки

Існують способи швидкого налагодження відносин з інфлюенсерами, і ми регулярно використовуємо ці стратегії в рамках своєї маркетингової практики впливу на TopRank Marketing. Але це спирається на багаторічний досвід, усталені процеси, технології та стратегію. Не маючи такого досвіду, маркетологи B2B повинні подумати про те, щоб слідувати, взаємодіяти та створювати цінність для впливових осіб, яку вони хочуть активувати місяцями в майбутньому, щоб отримати найвищу якість внесків, захоплене та справжнє просування.

2. Віра в ажіотаж

Кількість послідовників і здатність впливати – це не одне і те ж.

З популярністю маркетингу впливових факторів у галузях В2С та В2В, тяжіння до збільшення розміру мережі існує для кожної людини, яка визначила себе впливовим фактором. Реальність полягає в тому, що в більшості вертикалів B2B найвпливовіші люди не завжди саморекламуються як особи, що впливають, і, можливо, навіть не приділяють великої уваги розвитку своїх мереж.

Натомість багато людей, які мають вплив у галузі B2B, зосереджені в основному на виконанні роботи, якою вони відомі. Урок, який потрібно засвоїти, полягає в тому, щоб не покладатися виключно на розмір соціальних мереж (шанувальників, друзів та послідовників) або надмірно саморекламних «впливових людей», оскільки ажіотаж просто не перетворюється на дію в B2B.

Найкраща практика: Вплив на B2B базується на реальних знаннях, повазі та підтвердженні третіми сторонами з боку колег, громад, публікацій, професійних організацій, а часто й академічних установ. Особливо важливо розуміти, що в B2B вплив може бути поєднанням Інтернету; що легше перевірити за допомогою програмного забезпечення для впливу та в автономному режимі; що важче знайти та перевірити. Маркетологи повинні перевірити вплив потенційних експертів, кваліфікуючи теми, якими вони відомі, та те, як їх бачать громади, на які вони очікують впливати. Актуальність актуальності, резонанс спільноти та охоплення є основними даними для оцінки факторів, що впливають на В2В.

Подарки для мужчин: чем удивить?

Наявність мільйона послідовників у B2B – це дуже унікально, і ця особа може бути для вас чудовим партнером, але не варто покладатися лише на розмір мережі для оцінки впливових людей. Виконайте домашнє завдання, щоб підтвердити, що вони актуальні для вашої аудиторії та кампанії. Переконайтеся, що їхня аудиторія – це та аудиторія, яку хоче охопити ваш бренд B2B. Інакше ви витрачаєте час усіх.

3. Невідповідність вмісту створює плутанину серед клієнтів

Вплив людини залежить від теми, типу вмісту та каналу.

B2B-маркетологи можуть знайти інфлюенсера, який є актуальним на тему та має аудиторію, яку повинен охопити бренд B2B, але якщо контент, який бренд B2B використовує для залучення цієї аудиторії, не є тим, чим відомий інфлюенсер, він може не бути довіреним або створювати плутанину: «Чому ця людина відома своїм подкастом і робить відео для бренду B2B, про який я ніколи раніше не чув, щоб вони говорили?»

Найкраща практика: Визначте впливових осіб, які є актуальними на тему, а також враховуйте згадки про бренди та формати вмісту, якими найвідоміший інфлюенсер. Маркетинг або програмне забезпечення для соціальних мереж може допомогти визначити, наскільки потенційний інфлюенсер згадує ваш бренд B2B. Ви також можете побачити, які формати вмісту вони публікують найбільше, і які формати найбільше резонують у їх аудиторії.

Якщо потрібно зробити подарунок, але не знаєте, який саме, то варто розглянути кілька важливих моментів

Наприклад, якщо впливовий подкастер досить часто говорить про Adobe позитивно, тоді має сенс залучити цього впливового агента через підкаст бренду для активації вмісту Adobe – за умови, що вони перевірені на основі знань, актуальності, резонансу та досягати звичайно.

4. Транзакційний підхід веде до малої дії

Натхнення набагато потужніше, ніж комодизовані біржі вартості для участі впливових факторів.

Багато маркетологів B2B розглядають роботу з представниками впливу через приціл B2C, який отримав набагато швидший та більший рівень прийняття, ніж у світі бізнесу. Взаємодія з впливовими компаніями B2C майже завжди трактується як рекламна покупка, де обмін вартістю полягає в тому, щоб заплатити впливовому агенту за створення контенту, який розміщується та просувається у власних соціальних каналах впливового агента.

У B2B багато людей, які мають найбільший вплив, не монетизують свій вплив за допомогою обміну трансакційною вартістю, як ми бачимо в B2C. Їх мотивація брати участь у співпраці за вмістом із брендом B2B може полягати, швидше, у підвищенні довіри до авторитету та авторитету щодо певної теми, про яку вони пишуть книги, говорять професійно або надають консультації.

Отже, торгові марки B2B, які трактують залучення впливових факторів суто як транзакцію, часто не отримують реакції, яку вони шукають, або не отримують емоційних вкладень, необхідних для створення найбільш достовірного та достовірного створення контенту та необхідного просування.

Постер – креативная деталь интерьера

Найкраща практика: Частина процесу набору впливових факторів полягає в тому, щоб бренди B2B доклали зусиль, щоб зрозуміти, що мотивує впливового. Чи є вони фірмовими особами, які монетизують виключно за рахунок платних взаємодій з впливовими людьми? Чи є вони галузевим експертом, довіра якого серед однолітків була б підвищена, якби вони працювали з вашим брендом B2B? Чи це поважний професіонал із високоякісною аудиторією, яка вірить у бачення вашого бренду B2B і хоче бути його частиною?

Дізнайтеся, чим мотивований інфлюенсер та як співпраця з вашим брендом B2B може допомогти їм досягти своїх цілей. Тоді зосередьтеся на створенні чудового досвіду для впливового, який має більше значення, ніж механічний. Якщо їм все одно, вони поділяться!

5. Незв’язок

Відносини, що впливають на вплив, вимагають особливих навичок, особливо здатності співчувати.

Ефективне спілкування – це все для успішного залучення впливових бізнес-компаній. Той, хто відповідає за безпосереднє залучення впливових осіб та управління стосунками, повинен мати здатність працювати з усіма типами людей – від відомих знаменитостей в індустрії до інтровертних експертів, які взагалі не визнають себе впливовими людьми – навіть якщо вони є. Спілкування стосується також будь-якої точки контакту – від того, як проводиться пропаганда впливу, до того, як здійснюються запити на активацію, і до того, як здійснюється постійне залучення.

Неможливість спілкуватися з емпатією та релевантністю під час першої роз’яснювальної роботи може відключити людей, що впливають, так само, як занадто рано запитувати чи явно не проводити дослідження, хто такий інфлюенсер і чим вони найбільше захоплені.

Найкраща практика: Виконайте домашнє завдання, щоб зрозуміти тих, хто впливає, перед тим, як робити аутрич. Зрозумійте їх мотивацію та те, як співпраця допоможе впливовому представнику проти лише думати про те, що в ньому є для бренду B2B. Як тільки інфлюенсер погодиться співпрацювати, зробіть це легким та приємним для них. Визначте очікування, будьте організованими та корисними, діліться прогресом програми та відгуками про їх внески. Більше за все, плануйте якийсь постійний зв’язок, щоб підтримувати стосунки теплими, щоб наступна активація була тим, на що інфлюенсер з нетерпінням чекає, ніж залучення впливових, коли вони вам потрібні.

Є багато способів зробити неправильний маркетинг в B2B, але це найпоширеніші способи, за якими ми бачимо, що маркетологи B2B саботують власний успіх. Зводиться до розуміння того, що особи, що впливають, – це люди з емоціями, цілями, проблемами та бажанням бути частиною чогось більшого, ніж вони самі.

Успішний маркетинговий маркетинг B2B – це бізнес відносин, а не просто транзакція.

Коли маркетологи B2B можуть додати більший рівень знань, емпатії та навичок до залучення впливових факторів, вони часто бачать, наскільки вражаючими можуть бути результати для всіх залучених.

Станом звітного маркетингового звіту B2B Influencer щоб отримати докладнішу інформацію про маркетингове планування впливу, найкращі практики, тематичні дослідження, вимірювання та прогнози на майбутнє.

قالب وردپرس

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn