5G – ми зайшли занадто далеко?

5G - ми зайшли занадто далеко?

Деякі з вас, можливо, знають, що однією з багатьох переваг життя в будинку, побудованому за стандартами будівельної біології, є впевненість, що будинок був побудований з використанням правил, які визначають мінімізацію впливу електромагнітних полів та бездротового випромінювання. Тих, хто зацікавлений у мінімізації нашого впливу таких видів перевірених ризиків, без сумніву, зацікавлять обговорення 5G.

Що таке 5G?

5G, або “5-е покоління” – це наступний крок з 4G, використовуючи лише більш досконалі технології. Запропоновані додаткові переваги 5G полягають у тому, що це “програмно визначена мережа”, яка використовує більше “хмари” і рухається до всього бездротового, забезпечуючи блискавичну швидкість та можливість дозволяти нам перемагати технології, такі як самонавіювання автомобілів. Проблема полягає в тому, що для досягнення цього 5G використовуються різко більш високі частоти з меншими довжинами хвиль. Для вирішення коротших довжин хвиль планується встановити в 200 разів більше малих стільникових башт, як у нас зараз, вирубуючи дерева і заливши нас радіацією 5G. Щоб отримати уявлення про те, скільки веж це, уявіть собі вежу з комірками кожні 500 футів вздовж кожної вулиці в міських районах. Це вже почалося у багатьох містах.

Крім того, навколо Землі буде навколо 20 000 супутників, що передають мікрохвилі довжиною міліметр. Це не чудово звучить, чи не так?

Що називається ризиком 5G?

5G буде використовувати 10 – 40 кратну частоту нашого поточного радіаційного випромінювання. Насправді він використовуватиме майже частоту військового рівня (військові використовували мікрохвильові печі як зброю) і буде на рівні набагато вищому, ніж ваша мікрохвильова плита. Вчені в усьому світі розглядають багато проблем, але приклад – Джоел М. Московіц, доктор технічних наук, Каліфорнійський університет, Берклі, який порушив питання про те, як передача даних при сплесках і шипах нагріває шкіру, і висловив занепокоєння щодо безпліддя у чоловіків та експозиція Wi-Fi.

Занепокоєння щодо коротших електромагнітних імпульсів піднімалося десятиліттями до останніх петицій. Артур Фірстенберг писав у “Мікрохвильовій новині” в 2002 році: “Коли звичайне електромагнітне поле потрапляє в тіло, воно викликає рух зарядів і течії струмів. Але коли в організм потрапляють надзвичайно короткі електромагнітні імпульси [5G]відбувається щось інше: самі рухомі заряди стають маленькими антенами, які перепромінюють електромагнітне поле і направляють його глибше в тіло. Ці повторно випромінювані хвилі називаються попередниками Бріллюена. Вони стають значущими, коли потужність або фаза хвиль змінюється досить швидко. 5G, ймовірно, задовольняє обидві вимоги. Це означає, що запевнення, яке нам дається – що ці міліметрові хвилі занадто короткі, щоб проникнути далеко в тіло – не відповідає дійсності. ”
Критики пристрасно дискутують, чи варто нам застосовувати 5G, коли не було достатньо тестування щодо безпека міліметрової довжини хвилі, що використовується в технології 5G, а деякі назвали це експериментом над людством.

Звернення 5G, підписане понад 240 науковцями та лікарями, висловлює серйозну занепокоєння та закликає ЄС припинити впровадження 5G. Серед причин, які викликають занепокоєння, є «підвищений ризик раку, клітинний стрес, збільшення шкідливих вільних радикалів, генетичні пошкодження, структурні та функціональні зміни репродуктивної системи, дефіцит навчання та пам’яті, неврологічні порушення та негативний вплив на загальне самопочуття людини. ‘(www.5gappeal.eu). Відповідь ЄС? Ви можете прочитати для себе: “Існують послідовні докази, представлені національними та міжнародними органами (Міжнародна комісія з захисту від іонізуючої радіації – ICNIRP, Науковий комітет з нових та нових виявлених ризиків для здоров’я – SCENIHR), що вплив електромагнітних полів не представляє здоров’я ризик, якщо він залишиться нижче меж, встановлених Рекомендацією Ради 1999/519 / EC1. “FCC та управління продуктами харчування та наркотиками відмовилися від ризику 5G. Вони кажуть, що більшість досліджень не виявили зв’язку між радіочастотними сигналами та хворобою.

Чи проявляв стурбованість якийсь уряд?

Так, досить багато. Як приклад, уряд Бельгії нещодавно припинив тест 5G на занепокоєння щодо безпеки радіації на базових станціях. Швейцарія стежить за ефектом 5G на тлі занепокоєння, а голландські депутати пропонують переглянути ефекти 5G.

قالب وردپرس

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn