Чотири стовпи співпраці у будівельній галузі

Чому співпраця у будівництві є ключовою

Для багатьох гравців у будівництві галузі потрібно змінити спосіб спілкування зацікавлених сторін і, в подальшому, співпрацювати між собою.

Недовіра та каральні контракти мучать ланцюжок створення вартості внаслідок відсутності чіткого шляху спілкування в ній.

Перше, що ви робите, коли збираєтеся щось будувати, це підписуєте договір про те, як ви збираєтеся вирішувати справи, коли звертаєтесь до суду. Але не повинно бути так.

Нова нормальність, яка була жорстоко запроваджена не тільки в нашій галузі, але і в наших суспільствах, завдяки COVID-19, вимагає нового підходу до управління проектами. Для цього роль цифрових технологій має першорядне значення.

Але це не повинно бути цифровим лише заради цифрового. Зараз, як ніколи, будівництво повинно покладатися на інструменти, які є галузевими та здатні підтримувати новий спосіб співпраці та обміну інформацією між командами та проектами.

Давайте поговоримо про номери

Наразі існує багато проблем у способі спілкування та співпраці будівництва. Незважаючи на той факт, що мова йде про промисловість на 10 трильйонів доларів, цифри говорять самі за себе. У двох словах, ось деякі з найбільш заслуговують на увагу статистичних даних які відображають тривожну ситуацію, в яку потрапило будівництво:

  • 30% часу гайкового ключа: Показник ефективності в будівництві є відносно низьким. Протягом останніх п’яти десятиліть продуктивність у будівництві щороку знижується в середньому на 0,3%. Лише в США темпи зростання продуктивності праці не перевищують 0,1% (найнижчий показник порівняно з іншими подібними галузями).
  • 30% коефіцієнт переробки: Переробка також шкодить галузі. Перерване спілкування – один із найважливіших факторів для цього. На переробку можна витратити від 7% до 15% від загального бюджету на нове будівництво.
  • Величезні норми відходів: За даними Євростату на будівельний сектор припадає 34,7% загальних відходів у Європі. Мінімізація відходів може бути результатом кращої співпраці та спілкування.

Само собою зрозуміло, що будівництво знаходиться під надзвичайним тиском. Однак цифри показують, що лише зосередившись на вдосконаленні способу спілкування та будівництва, ми можемо зробити революцію в галузі та отримати максимум від великого потенціалу будівництва.

Як поліпшити співпрацю в будівництві

Подивившись на цифри, пора трохи заглибитися в те, що насправді означає поліпшення співпраці у будівництві.

Як ми вже згадували, це набагато більше, ніж впровадження цифрового інструменту у ваш проект. Йдеться про безшовне поєднання трьох таких елементів: людей, інструментів та процесів. Всі троє нерозривно пов’язані між собою і повинні працювати у злагоді.

Намагаючись допомогти вам розкрити весь потенціал ваших проектів, ми представляємо нижче чотири основні стовпи співпраці для кожного будівельного проекту:

1. Впровадити будівельні інструменти

Ми вже згадували, що конструкція залежить від електронних таблиць Excel, ланцюжків електронної пошти та сповіщень WhatsApp. Усі ці інструменти, якими б вони не були, їх недостатньо для управління вашими будівельними проектами.

Причина проста. Вони не можуть забезпечити вам повну видимість сайту в режимі реального часу. Простіше кажучи, їм не вистачає зв’язку між розкладом і оновленнями, які надходять з поля.

Детальніше: Оригинальные и интересные подарки от Dreams

В результаті керівники проектів отримують важливу інформацію, навіть не маючи уявлення про справжній вплив цього оновлення як на короткострокове, так і на довгострокове планування.

Ось чому впровадження інструменту, що стосується конкретної конструкції, є настільки важливим. Це дозволить вам відновити контроль і тримати всіх у вашому проекті в правильному напрямку.

2. Використовуйте єдине джерело даних

Керівники проектів повідомляють нам, що у багатьох випадках їм доводиться щодня витрачати до 40% свого часу, пишучи звіти про прогрес, збираючи інформацію з різних джерел або спілкуючись по телефону з різними зацікавленими сторонами.

Це перевантаження інформацією часто може призвести до непорозумінь, дорогих помилок та нескінченних юридичних суперечок. Іншими словами, роздроблений ланцюжок створення вартості може в підсумку підсилити простій у ваших проектах і відкрити двері для серйозних затримок.

Збираючи всю комунікацію проекту в одному джерелі істини, ви пропонуєте всім командам можливість швидше приймати обгрунтовані рішення, залишаючись захищеними від претензій.

На додачу до цього, вам більше не доведеться шукати важливу інформацію ліворуч і праворуч. Натомість ви можете швидко шукати та отримувати потрібну інформацію та зосереджувати свою увагу на тому, де це може насправді змінити.

3. Пов’яжіть управління якістю зі своїм плануванням проекту

Підключення процесів безпеки та якості до основного розкладу може позбавити вас від багатьох неприємних сюрпризів під час передачі.

Однак знову ж таки, використання галузевого цифрового інструменту є необхідним, якщо ви хочете почати вирішувати проблеми HSE, як вони з’являються, замість того, щоб вирішувати їх наприкінці проекту.

Дізнайтеся більше: Як уникнути будівельних робіт та звести дешевше

Швидше усунення невідповідностей дозволить вам швидше завершити свої проекти і врешті-решт матиме дуже позитивний вплив на те, як ви співпрацюєте зі своїми командами. Менше помилок означатиме менше претензій і, як результат, бездоганний процес будівництва.

Але навіть у тому випадку, коли виникає комерційна претензія, спеціальний інструмент для будівництва, наприклад LetsBuild, буде функціонувати як ваше об’єктивне джерело даних у всьому проекті, що дозволить вам знайти та відновити інформацію, необхідну для запобігання юридичним конфліктам. та додаткові витрати.

4. Удосконалюйте свої процеси за допомогою даних із поля

На сьогодні очевидно, що видимість є ключовою для посилення співпраці у будівництві. Але є ще одна причина, по якій вам потрібні всі ці дані з поля, зібрані в одному джерелі істини. Це стандартизація.

Можливість вдосконалити свої поточні та майбутні процеси на основі розвідки, зібраної на місцях, може повернути вам повний контроль над вашими проектами та дозволить створити динамічне середовище співпраці для всіх зацікавлених сторін, з якими ви працюєте.

Більше того, це допоможе вам запровадити точні KPI, щоб ви самі могли переконатися, що працює, а що ні, і чому. Таким чином, ви можете планувати заздалегідь, зменшити ризик і приймати кращі рішення для своїх команд.

Вирівняти всіх. Працюйте розумніше.

Зосередження уваги на стратегічній співпраці в будівництві може бути першим кроком для сектору без недовіри та дорогих вимог.

Однак, щоб це сталося, вам потрібен повний огляд того, що відбувається на місці, і пряме спілкування з командами які беруть участь у ваших проектах.

Ось чому спеціальні інструменти будівництва та єдине джерело даних так важливі для вашого успіху. Вони є вашими очима на сайті, і вони можуть надати вам зворотний зв’язок, необхідний для того, щоб запобігти помилкам, скоротити час простою та збільшити прибутковість.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn