Дозвольте бригадам на місці приймати рішення швидше та вчасно виконувати їх

Будівельні проекти завжди складні. Ряд команд та зацікавлених сторін збираються для виконання своїх завдань згідно узгодженого плану. У цьому сенсі швидко стає зрозумілим, що співпраця є ключовою складовою успіху в будівництві.

Тим не менше, хороша співпраця завжди спирається на міцну культуру довіри та своєчасні рішення. На жаль, будівельна галузь досі бореться з обома. Це має прямий вплив на те, як проект розвиває стільки перерв на сайті, що виникають через пізнє позначення критичних проблем або небажання зацікавлених сторін проекту взяти на себе вину, яка відповідає їх ролі.

Це Варто сказати, що 44% затримок з будівництвом є наслідком перебоїв у розв’язанні проекту. Якщо ми підемо трохи глибше, то помітимо, що чотирма основними причинами цих 44%, здається, є наступні:

  • Затримки через помилки (44%)
  • Затримки через до пізньої відповіді на RFI (20%)
  • Зміна специфікацій (18%)
  • Погані погодні умови та інші фактори (18%)

Це не Тоді знадобиться багато, щоб усвідомити, що зменшення проблем та затримок під час виконання повинно бути основною точкою зору для утримання бюджету ваших проектів під контролем.

Це, згодом, може спричинити суттєві зміни в тому, як різні зацікавлені сторони в будівництві працюють один з одним і, що більш важливо, наскільки вони довіряють один одному.

Люди, процеси, інструменти: 3 ключі до успіху

Цифрові технології постійно трансформують спосіб нашої роботи , спілкуватися та врешті-решт будувати в будівельній галузі. Однак надзвичайно важко використовувати їх у повному обсязі, якщо у вас немає всіх життєво важливих компонентів: людей, процесів та інструментів.

Стратегічний підхід, який зосереджений на забезпеченні швидкого прийняття рішень та своєчасного необхідне завершення проектів. Тільки тоді будівництво зможе відновити довіру до договірних відносин і зруйнувати силу звичок, що є одним з найбільших ворогів усього сектору.

Ця глибока трансформація, звичайно, починається з трьох елементів, які ми вищезгаданий. Налаштування цієї системи ефективно допоможе вам позначити найважливіші проблеми, як тільки вони з’являться на поверхні гарантуючи, що ви не потрапите в пастку спіралі непродуктивного спілкування.

Це може звучати просто, але це набагато складніше, ніж ви можете подумати. Само собою зрозуміло, що люди є наріжним каменем цих зусиль. Переконання їх довіряти своїм колегам та новій технології – це перші кроки до суттєвих змін.

Після цього йде пошук інструментів, які відповідають потребам ваших проектів та процесам, які дозволять вам щоб максимально використовувати впровадження програмних рішень у вашій організації .

У багатьох випадках директори проектів роблять помилку, переслідуючи фантазію, а не враховуючи справжні потреби своїх проектів. Як результат, вони в кінцевому підсумку працюють з цифровими рішеннями, які не підходять для будівництва, вносячи ще більшу плутанину в їх процеси.

Ось чому важливо стандартизувати, перш ніж ви навіть почнете шукати програмне забезпечення. Це допоможе вам визначити справжні потреби ваших проектів і зробити правильний вибір, не викидаючи купу грошей з вікна. Завдяки цій ясності ви також зможете вдосконалити співпрацю над своїми проектами та полегшити перехід до відкритого способу роботи.

П’ять кроків до моделі спільної роботи

McKinsey and Company нещодавно випустила дуже проникливий звіт про те, як будівництво може прийняти нову модель спільної роботи, щоб уникнути культури звинувачень і відновити довіру до сектору.

Коротше, ось п’ять кроків, до яких власники проектів інші зацікавлені сторони в будівництві можуть взяти на себе для просування галузі до більш спільної екосистеми:

1. Почніть з оцінки готовності вашої організації до співпраці

Знання сильних і слабких сторін вашої організації має першорядне значення для успішного результату цього процесу. На думку експертів McKinsey, ось основні параметри, які потрібно враховувати при оцінці готовності до співпраці:

  • Наявність надійної організаційної структури, яка дозволить впроваджувати новий спільний підхід на всіх етапах організації .
  • Гнучка культура проектів.
  • Створення та підтримка міцного портфоліо проектів на підтримку довгострокової стратегії організації.
  • Створена екосистема партнерів з питань технічного обслуговування та спритний підхід до тендерних процесів.
  • Відкритість для ризику та прийняття перспективної філософії управління ризиками.

2. Знайдіть правильних партнерів

Наявність правильних партнерів біля вас може мати велике значення. Вам потрібно ініціювати союзи з організаціями та зацікавленими сторонами, які мають однакову культуру праці, але мають різний набір можливостей, щоб ви могли доповнювати одне одного. Фінансова стабільність також є ключовим фактором для забезпечення довголіття вашого партнерства.

Те, що керівництво та команди проектів ваших партнерських організацій думають про цю співпрацю, є ще однією сферою, яка вимагає великої уваги. Як чудово описано в звіті Мак-Кінсі “Відносини – це те, що рухає голку”. Хороші стосунки між усіма проектними командами можуть відкрити шлях до сильного та активного прийняття рішень.

Однак у будь-якому випадку будьте готові зустріти певний опір на початку. Це не повинно дивуватись, враховуючи, що буде запроваджено новий спосіб роботи.

3. Детально визначте свої проекти

Ще одним важливим фактором, виділеним МакКінсі, є те, що власникам проектів потрібно на ранній стадії чітко визначити обсяг проекту, скласти надійний план виконання та точний кошторис витрат. Подібно до цього, вони збільшують свої шанси на проект зі здоровим фінансовим розвитком, що веде до зменшення ризику та вищої прибутковості.

Це може означати, що початкові інвестиції власника можуть бути трохи вищими, але це також означає, що успішний результат проекту також більш вірогідний.

4. Тримайте всіх партнерів на одній сторінці

Дотримання усіх зацікавлених сторін узгодженими щодо відповідальності, цілей та винагороди має вирішальне значення для успіху такого процесу. Необхідно, щоб ви не допускали відволікання уваги між вашими командами та кінцевою метою.

У цьому сенсі власник проекту повинен мати можливість забезпечити всі сторони стимулами, які будуть утримувати їх активними і цінується. Це один із найбезпечніших способів забезпечити співпрацю всіх зацікавлених сторін проекту для успішного завершення цієї співпраці.

5. Нехай довіра стане вашим пріоритетом

Впровадження та підтримка спільного підходу є результатом постійної роботи. Важливо, щоб власники проектів продовжували вимірювати прогрес своїх проектів відповідно до поставлених цілей.

Крім того, додатковий акцент на таких сферах, як обмін знаннями, вирішення проблем, творчість та допитливість, розглядаються як фундаментальний. У цьому аспекті навчання протягом усього проекту можна розглядати як вирішальну складову змін. Нарешті, примусове виконання контрактів може бути, на думку МакКінсі, також ключовим елементом.

Як підтримати вашу спільну подорож і досягти успіху вчасно

Успіх у вашій спільній подорожі може звучати як нескінченний процес, але при правильній стратегії це може бути початком нової ери для вашої організації, коли справа доходить до реалізації проектів у строк і, отже, за бюджетом.

Нижче ви знайдете короткий огляд того, як ви можете розірвати гру звинувачення в будівництві та запровадити цифрову екосистему, яка дозволить вам своєчасно виконувати свої проекти:

1. Замінити старі звички та уникнути адміністративної роботи

Відсутність довіри до договірних відносин та судова практика є двома найбільшими ворогами будівельної галузі. Настав час розірвати коло шкідливих звичок у цій галузі.

Типовий проект будівництва 10 млн. Євро, як очікується, матиме приблизно 600 перебоїв на рік. Що ще гірше, 25% цих перебоїв залишатимуться невирішеними, і для кожного переривання потрібен період дозволу в 7 днів.

Отже, речі потрібно змінити. Швидке спілкування з критичними проблемами та своєчасне виконання успішних проектів повинні перетворитися на наріжні звички для всього сектору. Але для того, щоб це сталося, нам потрібно відновити довіру між різними агентами проекту та чітко спілкуватися, щоб польові команди не боялися повідомляти про проблему.

Навпаки, вони повинні застосовувати активний підхід оскільки чим раніше проблема позначена, тим вищі шанси на її усунення без великих наслідків для проекту та команди. Застарілі розклади та нескінченні потоки електронної пошти – це лише частина проблеми, а ніколи не вирішення.

2. Інвестуйте в будівельні інструменти

Як правило, директори проектів та керівники проектів одночасно відповідають за низку проектів. Враховуючи складність усіх цих проектів, швидко стає зрозумілим, що вони можуть перетворитися на серйозне вузьке місце для процесу прийняття рішень щодо їх проектів.

Безкоштовна електронна книга: Чому ви не можете запустити складне будівництво проекти з Whatsapp та Excel

Маючи це на увазі, не потрібно багато розуміти, що польові команди повинні бути оснащені належними інструментами для конкретного будівництва, щоб приймати своєчасні рішення, не завжди потрібно виконувати все через своїх менеджерів проектів.

Цифрове рішення, призначене для будівництва, могло б стати справжнім інструментом, що змінює гру, оскільки полегшило б всім зацікавленим сторонам миттєво надсилати потрібні оновлення та інформацію потрібним людям, ведення точного огляду як головних запитів, так і генерального плану. Своєчасна звітність може поступово відкрити новий рівень довіри та співпраці у будівництві.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn