Електронні таблиці Excel в будівництві: пора відпустити їх

Електронні таблиці Excel в будівництві: пора відпустити їх

Не секрет, що будівельна індустрія захоплюється Excel. У нашому недавньому опитуванні виконання проектів 85% респондентів визнали, що вони створюють свої короткострокові плани, використовуючи Excel, і що вони витрачають до 20 годин на місяць, щоб скласти ці плани разом.

На жаль, ці цифри великі, як не дивно, якщо взяти до уваги, що будівництво є одним з найменш оцифрованих секторів і що залежність субпідрядників від електронних таблиць Excel знизилася лише на 1% з 2018 по 2019 рік .

Немає сумнівів, що звіт про прогрес та спосіб співпраці різних груп проектів можуть значно покращитись. Але для того, щоб це сталося, важливо допомогти зацікавленим сторонам у будівництві зрозуміти, чому такий інструмент, як Excel, не може підтримати їх зусилля для швидшого прийняття розумніших рішень та стандартизації їх процесів. важливо уточнити щось про Excel. Це чудовий інструмент, який допоміг мільйонам людей з різних галузей у всьому світі. Але це також головна проблема, коли справа стосується будівництва. Це інструмент, який не є специфічним для будівництва, і який не був розроблений для нашої галузі як першочергового завдання.

Сказавши це, настав час трохи глибше розібратися та пояснити, чому електронні таблиці Excel не є Ви недостатньо хороші для вашого будівельного проекту, і вони можуть зашкодити прогресу ваших завдань:

1. Це не інструмент у режимі реального часу

Excel – це не той інструмент, який можна використовувати, щоб ваші команди проекту могли безперешкодно співпрацювати та обмінюватися важливими оновленнями в режимі реального часу. Дані стають статичними та застарілими, коли вони додаються до електронної таблиці.

Це згубно впливає на розвиток проекту, оскільки всі зацікавлені сторони повинні приймати критичні рішення, не маючи чіткого розуміння того, що відбувається сайт.

2. Це не конкретний інструмент для будівництва

Електронні таблиці Excel не створені для будівництва. Вони не можуть допомогти людям на сайті, коли вони хочуть надіслати термінові оновлення або запитувати інформацію. Важко отримати доступ до їх останньої версії, і, що ще важливіше, їм не вистачає можливості додавати контекст до ваших оновлень (наприклад, фотографії, активність плану тощо).

Це врешті-решт призведе до нових змін і дорогих переривань проектів, яких можна було б уникнути, якби кожен мав огляд того, як їх завдання пов’язані з основним графіком.

3. У ній немає аудиторського сліду

Ні аудиторського сліду, ні історії того, що сталося в минулому. Життєва інформація може бути втрачена одним натисканням кнопки, не залишаючи керівникам проектів уявлення про те, які справжні потреби проекту та хто за що відповідає.

У галузі, де середня довжина суперечка щодо проектів оцінюється до 17 місяців відсутність детального запису проекту може бути руйнівним.

4. Він схильний до помилок

Excel – це інструмент, який постачається з великими зусиллями вручну та розширює безліч помилок вручну. Найменша помилка в одній комірці може коштувати вам і вашому проекту як часу, так і грошей. І найгірша частина? Якщо ви не витратите багато часу на електронну таблицю, щоб вручну пройти кожну клітинку, знайти цю помилку майже неможливо.

5. Він не розроблений для співпраці

Нарешті, але не менш важливо – таблиці Excel не можуть підтримувати безперебійну співпрацю між вашими командами, що призводить до непорозуміння зв’язку та проекту. Крім того, вони не можуть функціонувати як єдине джерело істини для вашого проекту, оскільки кожен із зацікавлених сторін працює над власною безжиттєвою електронною таблицею.

Так, менеджери проектів закінчують витрачати час на переслідування оновлень по всьому сайту та розміщення. разом звіти про хід, які ніхто не читає. Іншими словами, адміністратор і психічний кошмар.

Дізнайтеся, як можна створити історію електронних таблиць Excel

Багато людей, що знаходяться в будівництві, можуть подумати, що Excel – це інструмент, який ідеально підходить для будівництва. Але тепер ви добре розумієте, що це не так. Успіх більшості будівельних проектів, незалежно від їх розміру чи типу, значною мірою залежить від того, щоб ваші команди могли залишатися на зв’язку, слідкувати за своїми процесами та вирішувати важливі проблеми, як тільки вони з’являються.

Ось чому вам потрібен інструмент, який може допомогти вам покращити комунікацію з проектом та скоротити час простою та забезпечити своєчасну доставку.

قالب وردپرس

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn