Google Faces Monopoly Probe, вдосконалене дослідження моделей атрибуції B2B та нові параметри зйомок відео LinkedIn

LinkedIn додає нові можливості події, розгортає параметри відеозустрічі за допомогою повідомлень LinkedIn
LinkedIn запустив низку нових функцій, пов’язаних з подіями, поряд з розгортанням приватних повідомлень доступ до відео від Zoom та інших постачальників послуг віртуальних зустрічей, нещодавно анонсований LinkedIn, що належить Microsoft.

Tubular Labs запускає дедуковані рейтинги аудиторій для відео у Facebook та YouTube
Нова робота компанії Tubular Labs, спрямована на надання більш стандартизованої метрики перегляду відео у межах Нещодавно фірма оголосила про платформи Facebook та YouTube із підтримкою Instagram, зацікавивши цифрових маркетологів.

Міністерство юстиції США подало скаргу на Google через тактику монополізму
Домінування Google у пошукових системах змусило Міністерство юстиції США подати скаргу з проханням оголосити засоби захисту , нещодавно оголосив департамент. Google відповів, назвавши подання скарги “глибоко помилкою”, оголосив пошуковий гігант, що належить алфавіту.

Instagram погоджує обмеження платних впливових агентів, каже британський сторожовий орган
Нова технологія, яка допоможе визначити нерозкриті публікації впливових соціальних мереж, надійде в Instagram, Управління з питань конкуренції та ринків Великобританії (CMA) ).

Оголошення пошуку Google: BERT, Пасажі та індексація підтем та інше
Google випустив кілька нових функцій та оновлень, пов’язаних з пошуком, включаючи вдосконалення Google Lens, більше використання ключових моментів та додавання відповідних підтем у пошуковій системі, нещодавно компанія оголосила.

Google тестує рекламу в передбаченнях автозаповнення Карт Google
Google був помічений тестуванням потенційного нового різновиду реклами для свого популярного продукту Google Maps, що дозволило б рекламодавцям розміщувати оголошення, які з’являються серед результатів автоматичного заповнення пошукових запитів під час введення користувачем.

Dropbox – це остання технологічна компанія в Сан-Франциско, яка робить віддалену роботу постійною
Dropbox оголосила, що зробила віддалену роботу постійною частиною майбутнього фірми, зміною що в поєднанні з подібними кроками інших технологічних фірм призвело до того, що деякі працівники покинули район бухти, знизивши певні ставки оренди на 20 відсотків з минулого року.

Більше 50% людей у ​​світі використовують соціальні медіа – ось що вам потрібно знати [Hootsuite Study]
Протягом другого кварталу 2020 року глобальна реклама в соціальних мережах витрати скоротились на 13 відсотків порівняно з аналогічним періодом минулого року, однак ця цифра являє собою покращення порівняно зі зниженням у минулому кварталі на 19,2 відсотка у всьому світі – лише один із численних висновків, що цікавлять цифрових маркетологів, що містяться в нещодавно опублікованому звіті Hootsuite Digital 2020 October Global Statshot.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn