Керівництво по штукатурці стін

Це частина першої з багаточастинних серій “Посібник зі штукатурки стін”:

Зміст : “Типи штукатурки та інструменти та матеріали, необхідні для штукатурки стіни” – це огляд серії ( Ця стаття ) .

Частина 1 : “Покрокове керівництво по змішуванню штукатурки”, цей покроковий посібник із змішування штукатурки допоможе вам зрозуміти основи змішування штукатурки.

Частина 2 : “Покрокове керівництво по оштукатуренню вашої стіни”, це покрокове керівництво по штукатурці полегшить вам роботу. Сподіваємось, готовий результат виглядатиме так, ніби професіонал його доповнив.

Частина 3: “Причини появи тріщин на штукатурці”, У цій частині ви дізнаєтесь про причини виникнення тріщин у штукатурці.

Частина 4 : “Покроковий посібник з ремонту тріщин на гіпсових стінах”, цей покроковий посібник з ремонту тріщин у гіпсових стінах допоможе вам зрозуміти, як це зробити швидко виправити тріщини на стіні штукатурки.

Ця публікація буде оновлена ​​після виходу нових розділів.

Штукатурка – один із завершальних етапів оздоблення внутрішньої або зовнішньої стіни. Хоча нанесення штукатурки – це високотехнологічний процес, який, як правило, краще залишити професіоналам, будь-який власник будинку може зробити це сам, за умови дотримання декількох ключових вказівок.

Інструменти та матеріали, необхідні для штукатурки стіни

Можливо, вам цікаво про комплект, необхідний для початку роботи. Зрештою, завжди добре підготуватися заздалегідь, тому вам не доведеться забирати інструменти та залишати роботу наполовину, щоб запастися. Тому було б корисно переконатися, що у вас є:

 • Кепка для штукатурки та відра
 • Штукатурки поплавці
 • Кутовий кельма
 • Яструб
 • Два відра
 • Змішувальна палиця та / або лопатка
 • Штукатур
 • Чиста вода
 • Наждачний папір
 • Сходи, платформа або ходулі
 • Плоска маска

Різні типи штукатурки

Штукатурка для склеювання

Основна штукатурка для використання на гладких поверхнях

 Штукатурка для склеювання "ширина =" "висота =" "/> </span> </p>
<p> <span style= Ця універсальна штукатурка з базовим покриттям може бути нанесена на різні поверхні. Він ідеально підходить для стін та стель, які мають гладку обробку, де інші штукатурки намагаються скріпитись без ключа, цей просто приклеюється. Крім того, склеювальна штукатурка чудово підходить для нанесення базового покриття на такі поверхні, як бетон.

Однією з переваг Штукатурка для склеювання є те, що ви можете наносити її відносно легко, і вам не потрібна ця абсорбуюча поверхня для її нанесення . Консистенція гіпсової штукатурки дозволяє плавно розкласти її та отримати гарну обробку.

Штукатурка з жорсткої стіни

Базовий герб із високим опором удару

 штукатурка з жорсткої стіни "ширина =" "висота =" "/> </span> </p>
<p> <a href= Штукатурка з жорсткої стіни має високу ударостійкість. Це одна з найшвидших висихаючих штукатурок, яка чудово підходить для більшості кладочних поверхонь. Перед нанесенням потрібно додати воду в штукатурку Hardwall. Ви не хочете перемешувати цю штукатурку, оскільки вона може втратити деякі її якості.

Нанесіть на стіну, натискаючи штукатурку високим тиском, щоб отримати найкращий результат. Ви також можете розпорошити її, що полегшує використання. З цієї причини вона, як правило, є улюбленою штукатуркою багатьох

Багатошаровий штукатурка

Отримали різноманітні поверхні для штукатурки? Багатофункціональність зробить роботу

 Багатофінішна штукатурка "width =" "height =" "/> </span> </p>
<p> <a href= Багатошаровий штукатурка ідеально підходить, коли у вас є різноманітні підкладки для покриття, і це найкраще працює для фонів з низьким та середнім всмоктуванням.

Час встановлення багатошарової штукатурки – це швидкі 90 хвилин.

Ви отримаєте якісний і гладкий вигляд за допомогою цієї штукатурки. Він навіть може забезпечити життєздатну основу, якщо ви відчуваєте хоробрість і фантазію, застосовуючи декоративні обробку. Для найкращих результатів переконайтесь, що ви застосовуєте це з твердим тиском.

Easy-Fill

Якщо ви хочете, щоб гладка поверхня фарбувалась, ця легка заливка є найкращим рішенням для розгладження стін.

 штукатурна штукатурка "width =" "висота =" "/> </span> </p>
<p> <a href= Швальний наповнювач Easyi-Fill створює стабільно гладку обробку і легко змішується та наноситься. Комбінована установка і сушильний на гіпсовому матеріалі матеріал на основі насипного наповнення та обробки. Цей легкий виріб вигідний для швидкого вирішення завдань, таких як ремонт, погоня та виправлення. Gyproc Easi Fill має робочий час всього 60 хвилин, а будь-яке друге покриття можна наносити за 140 хвилин.

Кожух

 шкурка штукатурка "width =" "висота =" "/> </span> </p>
<p> <a href= Кожух – це тонка штукатурка на основі гіпсу, яка може наноситися на широкий спектр поверхонь. Skimcoat – це багатоцільова штукатурка для гіпсових та цементних штукатурки, покриття для кладки та гіпсокартону. Його тривалий час обробки дозволяє легко застосовувати з низькою витратою. Шкіряне покриття легко наноситься.

Попередньо змішаний

 спільний наповнювач Promix Lite "width =" 480x480 "height =" 480x480 "/> </span> </p>
<p> <a href= Сумісний наповнювач Promix Lite – це готовий суміш легких виробів для з’єднання. Він сумісний з більшістю безповітряного розпилювального матеріалу. Продукт, що сушиться на повітрі, був розроблений для блискучої оброблюваності, а також забезпечує набагато простіше шліфування, ніж інші подібні вироби.

 

 

 

 

 

 

 Розторопша Bond-it "width =" 480x480 "висота =" 480x480 "/> </span> </p>
<p> <span style= Штукатурка стає простою справою, коли використовується Розторопша Bond-It . Штукатурні вироби Thistle спеціально розроблені для пристосування як для рук, так і для машин. Цей надійний зв’язок забезпечує ефективну оброблюваність та стабільну продуктивність. Він спеціально розроблений для нанесення на фони з рівним або низьким всмоктуванням.

Спільний наповнювач

 Спільний заповнювач "width =" "height =" "/> </span> </p>
<p> <a href= Спільний наповнювач ідеально підходить для постільних речей в об’ємній фурнітурі та стрічках, розроблених для послідовного встановлення часу та легкого перемішування. Це пропонує економний метод насипу разом із вторинним заповненням швів гіпсокартону. Цей спільний наповнювач являє собою товар низької усадки для нанесення вручну з робочим часом 90 хвилин і використовується на етапах 1 разом з 2 звичайним 3-х стадійним процесом з’єднання.

Штукатурка з фінішним покриттям

Штукатурка для фінішного покриття забезпечує чудові результати та якісну поверхню для внутрішніх стін та стель – це найкращий вибір для штукатурки і пропонує міцну основу для нанесення декоративних оздоблень.

Штукатурка Dot-N-Dab (клей)

 Клей для шпинделі "ширина =" "висота =" "/> </span> </p>
<p> <span style= Це з’єднувальне з’єднання відноситься до гіпсового клею на основі з метою використання для прямого склеювання гіпсокартонних та металевих обрізних каналів. Це легко застосувати безпосередньо до фонів кладки та найшвидшим способом вирівняти стіни. Це багатоцільовий клей, який застосовується для гіпсокартонних плит, ізоляційних ламінатів та металевих обрізних каналів. Цього слід уникати для використання з пароізоляційними або вологостійкими дошками.

 

 

 

 

В інтернет-магазині наших партнерів – petrovich.kh.ua, ви знайдете широкий вибір штукатурок, які доступні на ринку України. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn