На що звернути увагу при покупці старого будинку

 Старий англійський будинок без ізоляції

Купівля будинку може бути непростим завданням. Придбання старого будинку може бути ще складніше. У Сполученому Королівстві старі будинки відносяться до будівель, які були до 1940 року. Багато людей шукають нерухомість із чарівністю та характером, яку згодом можуть оновити. Зазвичай ці покупці шукають старі об’єкти нерухомості для придбання. Тоді як у цих будинках є найважливіше середовище та зовнішній вигляд, які багато хто обожнює, з іншого боку, існує багато факторів, які слід враховувати під час перегляду старої нерухомості.

Деякі фактори, які слід враховувати під час відвідування старої нерухомості, включають насамперед структуру будівлі. Ви завжди повинні переконатися, що будівля виглядає і відчуває себе міцним та структурним. Ви повинні оглянути будинок на наявність великих тріщин. Якщо ви помітили великі тріщини в таких життєво важливих місцях, як приєднання прибудов, еркер і стіни, що закінчуються терасою, тоді ви повинні отримати інспектора або залучити інженера-конструктора, який затвердить ділянку. Ще один фактор, на який слід звернути увагу – це наявність будь-якої вологи. Будь-які ознаки насипу та лускатої штукатурки разом із водяними знаками можуть бути червоним прапором. Завжди переконайтеся, що свіжа фарба не була використана для прикриття вологи, що може зробити багато продавців будинку.

Ще одна проблема, з якою можна зіткнутися зі старими будинками, – це розмір сховищ та приміщень. Багато старих будинків мають менші приміщення та мізерне місце для зберігання, яке може не відповідати вашим потребам. Дуже важливо зрозуміти, чи підійде будинок всім вашим речам. Інша річ, на яку слід звернути увагу – це постановка, багато продавців будинків вміло використовують дзеркала, стратегічне освітлення, затишні пожежі та свіжі фарби, щоб зробити їхні будинки новішими та привабливішими. Тому завжди розумно слідкувати за цим відкритим чином.

Завжди вивчайте стан зовнішніх віконних рам, які є чудовими показниками стану будинку. Перевірте наявність гнилих віконних рам та наявність конденсату між склопакетами, що свідчить про несправності та погану ізоляцію. Дах будинку також слід оглянути, оскільки у багатьох старих будинках є дахи, які мають протікання або тріщини і не мають належної герметичності. Завжди оглядайте на предмет вологого пляму, знебарвлення або будь-яких ознак протікання. Далі завжди перевіряйте сантехнічну г будинку. Перевірте тиск води в кранах і перевірте, чи не є труби ізоляторами. У багатьох старих будинках також є старі радіатори, котли та резервуари для води, які, можливо, потрібно буде замінити дуже скоро.

Завжди перевіряйте активність мобільних, коли перебуваєте в старому будинку. Перевірте і подивіться, скільки барів ви отримуєте і чи можна легко телефонувати по всьому будинку. Завжди перевіряйте жолоби та водостоки будинку, щоб побачити, у якому стані вони перебувають. Чи регулярно їх замінюють чи труби виявляють ознаки протікання чи зносу. Місце розташування – ще один фактор життєво важливого значення. Завжди дивіться у вікна, щоб перевірити види і дороги. Дороги дуже зайняті і перед чим стикається будинок? Це важливі фактори, які слід враховувати, купуючи будинок у нас. Також перевірте, з чим складається будинок. Чи додають продавці пральну машину, холодильник або будь-яку іншу справу з домом? Також перевірте на наявність шумозахисних стін. Багато старих будинків, як правило, розташовані поблизу залізничних станцій, що означає багато шуму, який може їх порушити. Це розумне рішення зайти в кожну кімнату і перевірити і побачити, скільки шуму можна почути, що надходить з мікрорайону.

Ще одним фактором, який слід враховувати, є те, чи власність піддається реконструкції. Багато старих властивостей мають такі компрометовані конструкції, що проведення будь-якого ремонту може бути дуже складним і навіть небезпечним. Завжди переконайтесь, що конструкція будинку зможе підтримувати будь-які ремонтні роботи або будівельні роботи. Також обчисліть, скільки було б витрачено на реконструкцію, щоб перевірити і побачити, чи буде покупка будинку економічно доцільною для вас.

Непогано завітати до мікрорайону та погуляти, щоб сподобатись атмосфері. Перевірте, де знаходяться найближчі школи, наскільки далеко знаходиться ресторан та ринки, а також транспортні маршрути. Перевірте і переконайтесь, як відбувається водовідведення в цьому районі, а також, чи не відбулось останніх затоплень. Найголовніше завжди слухати свою кишку. Якщо вам не подобається будинок або є сумніви, тоді не купуйте його! Але якщо вам подобається будинок, завжди чудова ідея провести повне обстеження належним чином і навіть порадитися з кількома людьми, щоб гарантувати, що будинок є структурно і функціонально здоровим та ефективним.

قالب وردپرس

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn