Особливості покупки гіпсокартону

Гіпсокартон – відомий будівельний матеріал. Його використовують, в основному, для вирівнювання поверхонь стін / стель в приміщеннях. Нерідко гіпсокартонні плити застосовують для організації перегородок. З їх допомогою з легкістю можна розділити кімнату, зробити складні багаторівневі стелі, які прикрасять будинок або квартиру. Гіпсокартон купити сьогодні нескладно через поширеність цього матеріалу. Він поставляється в листах, за допомогою яких монтуються арки, а також різні конструкції.

Особливості монтажу.

При обробці стін або стель гіспокартонних, між ним і поверхнею укладають спеціальний звуко- і теплоізоляційний матеріал, що не тільки запобігає втраті тепла взимку і прохолоди влітку, а й істотно знижує рівень шуму. Варто відзначити, установка електропроводки і інших комунікацій скорочує витрати, адже монтаж сантехнічних труб в стіні з цегли займає більше часу і сил, ніж в гіпсокартонних конструкціях.

Установка перегородки з цього матеріалу не вимагає підвищених вимог, так як лист гіпсокартону важить в кілька разів менше цегляної стіни. Її монтаж може здійснюватися прямо на дерев’яній підлозі. Наддають гіпсокартону будь-яку форму не складе труднощів, чого не можна сказати про трудомістких бетонних роботах. Знаючи всі особливості цього матеріалу, а також як він монтується, можна самостійно створити стелі з гіпсокартону або складні декоративні конструкції.

Переваги гіпсокартонних стель.

Підвісні стелі з гіпсокартону – прекрасна можливість підкреслити дизайн всіх кімнат в житло, підвищити звукоізоляцію і ідеально вирівняти поверхні. Різноманітність геометричних форм і колірних рішень дозволить перетворити інтер’єр квартири, а разом з цим справити враження. Для кухні відмінне рішення – однорівневий гіпсокартонна стеля.

Найбільш затребуваними сьогодні є багаторівневі стелі з гіпсокартону. Обумовлено це естетичними міркуваннями, бажанням зонувати приміщення без перегородок. За архітектурним міркувань багаторівневі гіпсокартонні стелі – кращий спосіб позбавлення від нерівностей базового підстави. Опуклі рівні зможуть приховати сильно помітні перепади, а також різні комунікації.

Що таке ГКЛ і ГВЛ?

В се більше уваги сьогодні приділяється «сухим» методам будівництва. Відбувається це через скорочення термінів виконання робіт, зменшення кількості технологічних операцій, непотрібності сушки. Найпоширенішим матеріалом в будівництві є ГКЛ і ГВЛ.

ГКЛ – гіпсокартонні листи, в складі яких присутній гіпсовий сердечник, облицьований, крім торцевої частини, картоном. Щоб додати матеріалу достатню міцність, виробники додають в гіпс сполучні компоненти. Що стосується картону, то він є хорошою основою для нанесення на нього будь-яких оздоблювальних матеріалів.

ГВЛ – гіпсокартонні листи, де відсутня, як в разі ГКЛ, гіпсовий сердечник. Такі плити являють собою однорідний високоміцний матеріал. При виробництві такого застосовується метод сухого пресування, що дозволяє отримати міцну структуру. Широке застосування ГВЛ знайшов в пристрої конструкцій, які часто піддаються ударним і іншим механічних впливів.

Придбати гіпсокартон ви зможете у наших партнерів – «Петрович Харків».

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn