Прохолодно. Ізоляція з деревних волокон також охолоджує вас!

Прохолодно. Ізоляція з деревних волокон також охолоджує вас!

Так, сьогодні спекотно! Якби тільки існував екологічно чистий спосіб зберегти ваш будинок красивим і прохолодним. О, чекайте, чекайте…

Чи знаєте ви, що ми в середньому проводимо дев’яносто відсотків свого життя у закритих приміщеннях? Тому наше приміщення дуже важливе і в такі дні, як сьогодні.

Сьогодні дуже важко насолоджуватися своїм домом, коли ти плаваєш там у спеку. Ізоляція з деревного волокна не тільки природно зберігає ваш будинок взимку, але також є богоздатними у такі дні.

Дерев’яні дивовижні властивості теплової маси зберігають надлишок сонячного тепла протягом 12 годин, після чого повітря виділяється і може бути витягнуте за допомогою наскрізної тяги відкритих вікон. Це залишає ваш дім набагато прохолоднішим, ніж якби в будинку була легка ізоляція. Немає необхідності в цих нудних, гучних вентиляторів чи кондиціонерів!

Висока щільність деревного волокна також означає набагато менший шум від повітряного удару, тому від розмов, літаків, переміщення меблів, кроків, руху ви будете не так страждати. Уявіть це – нарешті тихий світ. Чудово для когось, якщо я, як ви помічаєте кожну сирену, собачий гавкіт чи автомобіль, що лунає.

Деревне волокно також дуже повітропроникне, повітронепроникне і, звичайно, стійке.

ОСБ (OSB) плита: виды, характеристики, плюсы и минусы

قالب وردپرس

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn