Що подарувати на Новий рік 2022? Наш топ 8 ідей новорічних подарунків

З наближенням Нового року люди вже почали планувати свої цілі та завдання на новий рік. Приймати рішення, починати спочатку все хороше та залишати позаду всі погані позначки – ідеальний початок нового року. Для того, щоб зробити процес вибору та купівлі подарунків набагато легше інтернет-магазин Dreams підготував для Вас свій топ ідей Новорічних подарунків. Тож чим можна порадувати і здивувати своїх рідних та близьких:

  1. Магнітний планер або плнер на стіну
  2. Скринька для грошей
  3. Фотомагніти зі спогадами
  4. Креативна чашка з написом
  5. Інтер’єрні та мотиваційні постери
  6. Дизайнерська маска
  7.  Авторський календар
  8.  Декор ручної роботи для прикраси будинку

Розглянемо ці напрямки детальніше.

1. Магнітний планер на холодильник або планер на стіну

Магнітні планери – це чудовий подарунок, який ідеально впишеться в інтер’єр будь-якого будинку та квартири. Крім своїх естетичних властивостей він нагадуватиме вашим рідним та близьким про важливі події таких як: дні народження, свята тощо. Планери дарують чудову можливість підвищити рівень самоорганізації та не втрачати важливих деталей. В інтернет-магазині Dreams ви зможете підібрати магнітні планери і планери на стіні на свій смак. Так само планери стануть чудовим подарунком для вашого бізнесу. Ви можете додати свій логотип або фото команди та роздайте їх співробітникам та клієнтам, щоб вони ніколи не забули важливі дати.

2. Оригінальна скринька для грошей

Оригінальна скринька для грошей – це не лише гарний подарунок та елемент декору, це ще відмінний спосіб виробити та прищепити важливість заощаджень та цінність грошей. Для маленьких дітей скарбничка може бути гарним способом розповісти про монети та купюри з погляду їхньої вартості. Дітей старшого віку можна спонукати дізнатися, як економія грошей може бути корисною для них у пізніші роки, прищепивши їм важливу концепцію, яка буде використовуватися протягом усього їхнього життя. Для дорослих цей оригінальний подарунок може стати можливістю нарешті почати відкладати на здійснення своєї давньої мрії.

3. Фотомагніти зі спогадами

Фотомагніти на замовлення
За допомогою оригінальних фотомагнітів ви можете проявити творчий підхід і використовувати його в різних місцях, включаючи офіс і машину. Зробити магніт на замовлення, який демонструє ваші улюблені спогади, нескладно. Більш захоплюючі, ніж звичайні зображення або друк, фотомагніти дозволяють похвалитися випускними, весіллями, сімейними різдвяними фотографіями і багатьом іншим. Виготовлені на замовлення фотомагніти стануть чудовими подарунками на Новий рік. Виявіть творчий підхід та додайте унікальні послання на фотомагніти та подаруйте їх вашим близьким та друзям. Це дуже незвичний та зворушливий новорічний подарунок, який буде оцінено по достоїнству.

4. Чашки з оригінальними написами

Подарунковий набір чашок
Здавна чашки служили різноплановим подарунком, який можна приурочити до будь-якої урочистості та свята. Той факт, що багато людей люблять каву або чай, робить її безпечним і кращим подарунком. Отже, вирушайте за покупками в інтернет-магазини для своїх близьких і даруйте їм чарівні кружки та чашки з приводу. Коли ви даруєте кухоль або чашку, ви передаєте одержувачу безліч духовних виразів. Для друзів він означає дружбу, турботу і здоров’я, а для закоханих – ваше кохання, пристрасть і близькість. Ви також можете подарувати кухлі та чайні чашки на згадку всім, кого любите, і вони будуть нагадувати їм вас щодня. Крім того, ви можете використовувати його в особистих цілях, розпочавши свій день з кавою в подарункових кружках з картинками.

5. Інтер’єрні та мотиваційні постери

Стіна у вашому будинку – найкраще місце, щоб висловити свої справжні почуття до своїх близьких. Креативно оформлена стіна – набагато краще місце, ніж звичайна стіна. Підвішування значущих предметів, таких як плакати, надасть цій стіні гарного сенсу. Зрештою, кажуть, що будинок там, де серце. Таким чином, якщо ви прийдете в будинок, повісивши плакати із зображеннями людей, які живуть у цьому будинку, у рамах, ви зміцните зв’язок між вами. Це надасть почуття приналежності людям, які живуть у цьому будинку.
Наповнення стін вашого будинку мотиваційними плакатами – чудова ідея, щоб продемонструвати ваші думки та ідеї своїм близьким. Отже, не соромтеся купувати настінні плакати для вітальні, щоб продемонструвати зв’язок, який ви поділяєте зі своєю родиною. Мало того, ви можете купити мотиваційні плакати для своїх малюків та інших членів сім’ї та надихнути їх кожен день бути найкращими у собі.

6. Дизайнерські маски

Маска багато говорить про її власника. Вона може передати будь-що: від елегантності до загадки та гумору. У наші дні маска може говорити про те, що ви дбаєте про свою спільноту, що ви готові зробити свій внесок, щоб убезпечити себе та інших. Незважаючи на все це, в масках дуже часто відсутня особистість. Але маски не повинні бути похмурими та безособовими.

Дизайнерські маски – це яскравий приклад того, як навіть полотно розміром з лицьову маску може бути платформою для історії. Чи приносить ця історія оптимізм до кращих часів, прагнення до безтурботності чи безсоромного гумору, у всіх цих масках є що любити. І найприємніше: ви можете використовувати ці чудові маски, як чудовий подарунок для своїх близьких та рідних. Кожна дизайнерська маска допоможе їм виразити себе, підкреслить індивідуальність та зробить світ безпечнішим.

7. Авторські календарі

Людство споконвіку використовує календар. Це дуже важливий інструмент, який дозволяє нам відстежувати дні та події нашого життя. Будь то настінний або настільний календар, сьогодні він є одним із найнеобхідніших предметів будинку чи офісу. Для багатьох людей це перша річ, яку вони купують у новому році, щоб відзначити початок року. А завдяки авторським рішенням та унікальному дизайну його можна перетворити зі звичайної рутинної речі на чудовий подарунок, який радуватиме протягом року ваших рідних, близьких та друзів. З нашої точки зору, красивий календар – це одна з найкращих ідей для новорічного подарунка.

8. Декор ручної роботи для прикраси будинку

Ні для кого не секрет, що наш будинок відбиває нашу індивідуальність. Декори в ньому показують, наскільки ми уважні до дизайну та прикраси наших житлових приміщень. Таким чином, дуже важливо оптимізувати наші будинки за допомогою спеціальних аксесуарів ручної роботи, які поєднуються із правильною обстановкою та нашими естетичними почуттями. Подарунки для домашнього декору підходять на всі випадки життя та є одним із найбезпечніших подарунків.
>> Купити новорічні подарунки <<, які ми обговорили, а також ті, які не потрапили до нашого ТОПу, ви можете в інтернет-магазині Dreams.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn