Способи оновити свою цифрову присутність

З самого світанку Інтернету ми всі існували у двох світах – у світі із землею та цеглою та мінометом та у світі, який існує в Інтернеті. Звернення до клієнтів в обох цих сферах є важливим. Наразі, у розпал соціального відставання, підприємствам потрібно докласти ще більше зусиль для побудови своєї онлайн-цифрової присутності. Хороша новина полягає в тому, що закладання цієї основи тепер може допомогти затвердити з’єднання цегли та розчину в майбутньому.

Двічі перевірте, чи відповідає інформація вашому бізнесу

Якщо ви присутні у будь-якій соціальній медіа в Інтернеті, ви хочете переконатися, що ви ведете ваших клієнтів у потрібне місце, навіть якщо ви не вмієте оновлювати облікові записи соціальних мереж. Багато підприємств починають з добрих намірів і використовують усі основи, включаючи Yelp, CitySearch, Список Енджі та Trip Advisor – це декілька сайтів, які багато компаній намагаються перед тим, як встановити ще кілька популярних варіантів, таких як Facebook, Twitter та Linkedin. Переконайтеся, що ці сайти належним чином відображають Google Мій бізнес – важливий інструмент для використання. Якщо години роботи змінилися або навіть якщо глобальні невдачі змусили ваш бізнес перейти у тимчасовий перерва, постійне оновлення клієнтів допомагає запевнити, що вони повернуться шукати вас, коли все почне покращуватися.

Навіть якщо ваш контакт із клієнтами або клієнтами обмежений або не існує, важливо, щоб фізичні адреси були максимально послідовними, і якщо інформацію неможливо змінити, вона повинна принаймні перенаправлятись туди, куди вам потрібно її відправити.

Використовуйте параметри відео, щоб допомогти показати вашому цільовому клієнту чи клієнту, хто ви є

Навіть коли потенційні клієнти можуть потрапити до вас, це не обов’язково означає, що їм комфортно вести бізнес особисто. Задовго до того, як були якісь страхіття в галузі охорони здоров’я, з’являється все більше людей, яким зручніше вести бізнес онлайн, ніж особисто. Але в той же час вони хочуть максимально задіяти свої почуття. Відео YouTube із онлайн-презентаціями, включаючи опис ваги та текстури будь-якого фізичного продукту, який ви можете продавати, може допомогти продемонструвати ваш продукт та настрій вашої компанії.

Отримати програми для відеочатів для зустрічей та занять

Якщо ви є бізнесом, який залежить від особистих класів, ви, можливо, ніколи не розглядали варіанти онлайн, але за допомогою додатків для відеочатів це можна зробити. Незалежно від того, чи займаєтесь ви заняттями йогою, чи допомагаєте дітям з домашніх завдань з математики, чи даєте уроки на скрипці. За допомогою таких інструментів, як Skype і Zoom, можливі дублювання аспектів особистої взаємодії. Так, у тих, хто сором’язливий перед камерою, можуть виникнути перешкоди для подолання, але, зрештою, кілька варіантів для ваших клієнтів, клієнтів та партнерів демонструють вашу власну гнучкість та вашу готовність задовольняти різні потреби.

قالب وردپرس

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn