Топ-20 функцій, які продаватимуть ваш будинок

Наступними факторомами для власників будинків є рівень безпеки району, рівень злочинності, поліцейський патруль та безпечні двері та вікна. Вони також шукають доброзичливих околиць та дружніх сусідів. Ці фактори особливо важливі для покупців житла з родиною. Ще одна особливість, яку шукають домашні покупці – ванна і окремі душові кабіни у ванній. Це, мабуть, також є у списку пріоритетів для покупців дому. Не заважаючи на те, що повинно бути два туалети. Для власників будинків, які прагнуть продати своє житло, додавання деяких із цих властивостей до свого будинку може підвищити бажаність своєї нерухомості. Опитування показали, що якість та особливості ванної кімнати є надзвичайно важливими для покупців у яких житлові та їдальні розташовуються порівняно нижче. Можливо, повна настилана ванна кімната з розжарюванням в джакузі та настінною плиткою з іспанської мозаїки може підштовхнути її занадто далеко, але покупці, як правило, оцінюють трохи просторі ванні кімнати з розкішною складовою  .

Ще одна популярна функція, яку шукають покупці, – це якісний інтернет та телефонні сигнали, які навіть ставлять вище, ніж хороші школи. Покупці зараз віддають перевагу парковці поза гаражем і хочуть, щоб вітальня була достатньо великою, щоб розмістити великий  екран телевізора  . Зважаючи на зростаючу важливість технології, для будинків дуже важливо мати можливість подавати безперебійні та плавні сигнали. Міцний інтернет та надійні послуги мобільного телефону стали важливими при пошуку будинку. Фактори тепер стали ключовими у важливих аспектах сучасної купівлі житла. Зміна способу життя також означає зміни в житті покупців запитів під час пошуку житла.

Мета сучасних покупців житла – обладнати собі затишний, комфортний будинок, наставлений усіма основними зручностями. Якість та вартість послуг є дуже важливими для покупців будинків, враховуючи зростаючі іпотечні кредити, податки на нерухомість та кожну зростаючу послугу y комунальних рахунках. Покупці хочуть будинки, які пропонують максимальну ефективність, що передбачає добре утеплені стіни, утеплені горища та утеплені підлоги разом із подвійним склінням на вікнах та центральним опаленням, щоб економити на теплопостачанні. Окрім того, ми спостерігаємо тенденцію до зростання розмірів ванних кімнат та зручностях у них. Для тих домашніх продавців, які не можуть дозволити собі повний ремонт ванної кімнати перш ніж пустити свій будинок на ринок, щонайменше вони можуть зробити, це забезпечити відсутність протікаючих труб та гладких душових кабін та змішувачів у ванній кімнаті, оскільки це важливо для покупців житла.

قالب وردپرس

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn