Важливість фотодокументації для будівництва та як уникнути кошмару адміністратора

Повідомлення про прогрес на будівельному майданчику існує різними способами та формами. Без сумніву, фотодокументація є одним із найважливіших аспектів звітності на місцях та відстеження на місцях.

Ось чому важливо, щоб усі зацікавлені сторони робили надзвичайно детальні фотографії, що документують кожен крок їхньої роботи на місці. Тим не менше, через складність будівельних проектів, кількість зібраних фотографій може швидко додати надмірне адміністративне навантаження.

У деяких випадках це може обернутися великою проблемою для керівників проектів, коли з’являється претензія або спір щодо проекту. Іноді їм доведеться переглядати тисячі фотографій, щоб знайти той доказ того, що затримка чи помилка у виконанні завдання – не їх вина.

Тож само собою зрозуміло, що як керівник проекту або Site Foreman вам потрібна система, яка дозволить вам легко переходити до кожної інформації, яка є у вас в проекті, щоб ви могли ефективно реагувати на загрожуючі претензії, перш ніж вони розширяться пропорційно.

Як ми вже згадували у попередніх наших статтях використання будівельних інструментів може змінити гру у таких ситуаціях. WhatsApp або теми електронної пошти також можна використовувати для обміну фотографіями та оновленнями з веб-сайту в режимі реального часу, але є одна велика принада.

Коли ви використовуєте такі інструменти, тепер можна дізнатися, як Ви підключаєте оновлення, отримане від сайту, як до розкладу на 3-6 тижнів, так і до генерального плану. Простими словами, всі ці фотографії та інформація, які ви отримуєте, швидко складаються в папку, залишаючи без видимості ваш проект.

Але це не повинно бути таким чином. Впровадження цифрового рішення, розробленого та побудованого, головним пріоритетом якого є будівельна галузь, може допомогти вам підтримувати міцний зв’язок між сайтом та офісом та дозволити вам вести детальний, але добре організований запис усього, що сталося у вашому

Так, замість того, щоб витратити тижні чи навіть місяці, щоб відповісти лише на одну претензію, ви зможете отримати потрібну фотографію та дані, які вам потрібні, протягом години-двох максимум

Перш ніж ми заглибимось у докладніші відомості про те, як інструменти, що стосуються конкретних конструкцій, можуть допомогти уникнути робочого навантаження адміністратора коли ви шукаєте потрібну фотографію з сайту, важливо уважніше розглянути, чому фотографії так важливі для будівельних проектів.

Без зайвих сумнівів, ось три основні причини, чому фотодокументація має значення в будівництві:

1. Залишайтеся захищеними від претензій

Будучи менеджером проекту, ви як ніхто інший знаєте, наскільки важливо захищати свій проект від претензій у будь-який момент. Тим не менш, фотодокументація є одним з ваших найбільших активів у цій роботі.

Зараз говорить голосніше, ніж зображення, оскільки це може бути об’єктивною візуалізацією всього, що відбулося на будівельному майданчику. Ось чому так важливо робити багато чітких фотографій для кожної окремої проектної діяльності на місцях.

Дізнайтеся більше: Як ефективніше керувати претензіями в будівництві

Склавши детальну фотографію, ви в кінцевому підсумку можете отримати такий цінний спокій, що зможете задокументувати все у своєму проекті та створити резервну копію своєї частини історії, щоб уникнути дорогих штрафних санкцій.

Однак ніколи не слід випускати з уваги важливість збереження добре організованого фотоархіву, щоб ви могли відповісти на будь-які претензії, які можуть надійти, не витрачаючи часу. Спеціальний інструмент, наприклад LetsBuild, може допомогти вам створити єдине джерело істини, яке вам потрібно.

2. Краще узгодження між керівником проекту та майстром майданчика

Як продовження першого пункту, фотодокументація може зіграти вирішальну роль у ваших зусиллях досягти повного узгодження між вами та вашим майстром сайту.

Телефонних дзвінків, повідомлень WhatsApp про зустрічі або навіть письмових звітів може здатися достатньо багатьом будівельникам, але вони не мають такої важкості, як фотодокументація. Навпаки, вони можуть навіть бути джерелом багатьох непорозумінь на цьому шляху.

З цієї причини вам потрібен динамічний та постійно оновлюваний аудиторський шлях, який може включати фотодокументацію з сайту та пропонувати точне зображення з поля в реальному часі.

Це може значно покращити життя як для вас, так і для вашого майстра сайту. Замість того, щоб записувати довгі звіти та намагатися нічого не забути, менеджери проектів та майстри сайтів можуть просто фотографувати та миттєво подавати їх, коли вони проводять екскурсію по сайту.

Враховуючи, що в деяких проектах екскурсії сайтом можуть зайняти до дві години на день, це надзвичайно потужно і може врятувати керівників проектів від багатьох непотрібних відвідувань сайту. Таким чином, кожен фокусується на тому, де він справді може змінити ситуацію.

3. Покращена звітність на місцях

І останнє, але не менш важливе: суцільна фотодокументація в проекті будівництва також дорівнює кращій звітності на місцях. Вам потрібна вся інформація, яку ви можете отримати з сайту, і, без сумніву, фотографії є ​​невід’ємною частиною цього процесу.

Маючи це на увазі, дуже важливо, щоб ви встановили певні вимоги до якості щодо фотографування. Дотримуючись стандартизованого підходу у фотодокументації, ви гарантуєте, що не буде розбіжностей або розбіжностей, коли мова заходить про використання фотографії для вирішення юридичного спору .

Всі зацікавлені сторони у вашому проекті повинні дотримуйтесь тих самих вказівок, щоб забезпечити належне ведення фотодокументації. Таким чином, ви зможете зміцнити свій процес звітування на місцях і зробити крок ближче до стандартизації способу складання і складання звітів.

Уникайте робочого навантаження адміністратора, коли ви шукаєте потрібну фотографію

На сьогодні очевидно, наскільки важлива фотодокументація для кожного будівельного проекту, незалежно від його типу чи розміру. Це один з основних стовпів проти претензій, оскільки може забезпечити об’єктивну візуалізацію того, що відбулося на полі.

Однак, про що повинен пам’ятати кожен керівник проекту, це те, що потужна фотодокументація в будівництві поставляється з ціною. Більш конкретно, якщо це зробити неправильно, це може призвести до надмірного адміністративного навантаження та витрат команд проектів як часу, так і грошей.

Пошук та впровадження спеціального цифрового інструменту для будівництва (наприклад, LetsBuild) може творити чудеса у тому, як ви зберігаєте і отримати ці цінні відомості. Усі пов’язані з проектом фотографії автоматично зберігатимуться у хмарі, і їх можна буде знайти лише за кілька кліків. І все це під час роботи в екосистемі з відкритими даними, де вся інформація безпечно зберігається і залишається доступною для всіх зацікавлених сторін у будь-який час.

Намагаючись допомогти вам зменшити навантаження адміністратора у своїх проектах і бути в курсі Ваших процесів документування, нещодавно ми випустили детальне керівництво щодо того, як можна швидше та якісніше реалізовувати свої будівельні проекти.

Це абсолютно безкоштовно, і ви можете завантажити його, просто натиснувши на наступну кнопку:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn