Важливість якісної комунікаціі у вашій команді з продажу будівельних матеріалів

Будівельний майданчик – це місце, де заробляються або втрачаються гроші. У цьому сенсі видимість – це все. Незважаючи ні на що, ви завжди повинні мати чітке та повне уявлення про прогрес на місці проти вашого плану.

Це також є ключовим фактором для підтримки зв’язку ваших команд, щоб вони могли краще співпрацювати та брати на себе відповідальність за свої завдання, забезпечуючи успішну реалізацію проектів та, що більш важливо, захист від комерційних претензій.

Але тут все стає складніше. Забезпечення хорошого спілкування та, в подальшому, хорошої співпраці на місцях – це не проект, який можна зробити на ніч. Вам потрібно застосувати правильні інструменти і покластися на правильні процеси, щоб ви могли пов’язати прогрес сайту як з короткостроковим, так і з довгостроковим плануванням і отримати повний контроль над своїм проектом.

Хороші, таких інструментів, як WhatsApp, Excel та Word, недостатньо для запуску складних будівельних проектів . Усі будівельні проекти, незалежно від їх типу або розміру, складаються з багатьох делікатних і делікатних процесів, які можуть легко стати хаотичними через величезний обсяг даних, що створюються на місцях щодня.

Використання інструментів, не побудованих для будівництва, може лише посилити плутанину та залишити вас під напругою та дезорієнтованими у ваших зусиллях побачити, де знаходиться ваш проект. Спеціальний інструмент для будівництва може надати вам необхідний контекст і постійно привертати увагу до сайту.

Таким чином, ви можете відстежувати прогрес, перевіряти якість за завданнями в режимі реального часу, а також підключати кілька підрядників та торгів з одного місця, щоб ви могли приймати кращі рішення та скорочувати тривалість своїх проектів.

Крім того, у вас буде чудова можливість вдосконалити та врешті стандартизувати свої процеси. Само собою зрозуміло, наскільки це цінно, якщо ви, наприклад, ви – підрядник житлових будинків, і хочете переконатись, що будинки готові до здачі в обіцяну дату, відчуваючи впевненість у тому, що вони побудовані належної якості.

Тоді швидко стає очевидним, що налагодження хорошого спілкування на робочому місці – це перший крок до успішного проекту. Іншими словами, це перший крок для вас, щоб побачити все на місцях і швидше доставити.

Як спеціальні будівельні інструменти можуть покращити комунікацію на сайті

Наразі повинно бути ясно, що хороше спілкування відбувається завдяки видимості місця. Коли ви все бачите, ви можете залишатися під контролем, зв’язувати свої команди з їхніми завданнями і ніколи нічого не пропускати.

Намагаючись допомогти вам краще спланувати і швидше закінчити свої проекти, ми представляємо нижче три основні способи, за допомогою яких інструмент, що стосується будівельних конструкцій, може покращити співпрацю між вашими командами та дозволити вам відновити контроль:

1. Ви отримуєте спільний вигляд проекту в режимі реального часу на сайті

Ви проводите нескінченні години телефонуючи, обмінюючись повідомленнями або надсилаючи електронною поштою людей, щоб отримати оновлення? Вам іноді доводиться відвідувати сайт, щоб отримати відповіді чи вирішити проблеми? Вибравши інструмент, придатний для будівництва (наприклад, LetsBuild), ви можете отримати повний огляд того, що відбувається на місці в режимі реального часу, з вашого офісу.

Таким чином, ви матимете легкий доступ до всієї інформації, необхідної для швидшого прийняття важливих рішень, співпрацюватимете з людьми на місці, щоб змусити проект рухатися вперед, і ділитися і документувати все.

Це надзвичайно потужно, враховуючи, що майже кожен будівельний проект покладається на декількох субпідрядників та зацікавлених сторін, які повинні бути добре інформовані про планування на 3-6 тижнів та основний графік у будь-який час.

У будь-якому іншому випадку невдачі рано чи пізно з’являться, і вони матимуть серйозний вплив на ваш проект. Найменша затримка субпідрядника з одним завданням може повернути ваш проект на тижні або навіть місяці. Не кажучи вже про марнотратство матеріалів та збільшення витрат на запаси.

Ось чому завжди важливо тримати свій проект у полі зору та не відставати від прогресу кожної команди на кожному етапі. Тому що в кінці дня ви хочете активно використовувати свій час і зосередитись на роботі, яка вам подобається.

2. Ви документуєте все і зменшуєте навантаження адміністратора

Документування того, що відбувається на будівельному проекті, є ключем до успіху. Конфлікти щодо претензій можуть зупинити роботу над вашим проектом на кілька тижнів і спричинити перевитрату бюджету на тисячі євро.

Завдяки спеціальному інструменту для будівництва, як LetsBuild, ви можете миттєво побачити, чи виконуються будівельні роботи та перевірки, і спілкуватися в режимі реального часу з менеджером вашого сайту. Аудиторський слід фіксує та документує все, так що ви ділитесь єдиним джерелом істини – єдиним джерелом доказів.

Ви можете отримати важливу інформацію одним натисканням кнопки, оскільки вся інформація безпечно зберігається в одному місці. Це економить тижні чи навіть місяці роботи, оскільки вам більше не доведеться витрачати свій час, намагаючись знайти одну фотографію чи електронний лист, які допоможуть вам підняти або відповісти на претензію .

Цей підвищений рівень прозорості та підзвітності також змусить ваших субпідрядників взяти на себе відповідальність за свої завдання та залишатися в курсі своєї гри, поки ви завжди будете знати правду та мати спокій.

3. Ви стандартизуєте свої повторювані процеси

Будівельні проекти можуть відрізнятися за розміром, бюджетом або ціллю, але наприкінці дня 80% процесів є однаковими.

У цьому сенсі однаковий стандартний спосіб роботи на всіх сайтах є допустимим варіантом. Це забере сильний тиск з ваших плечей, допоможе запобігти помилкам і повідомить про критичні проблеми на ранній стадії, заощаджуючи час і гроші.

За допомогою спеціального інструменту ви змушуєте всі свої команди дотримуватися тих самих заздалегідь розроблених та стандартизованих процесів найкращої практики, щоб усунути помилки, непорозуміння та затримки та змусити всіх шукати в одному напрямку.

Оскільки, коли ви бачите більше, ви можете покращити ефективність своїх команд і швидше здійснити успішні проекти. І що ще важливіше, ви можете добре використовувати зібрані відгуки та вдосконалювати майбутні процеси та проекти.

Ваші пошуки кращого спілкування на сайті щойно розпочались! Ви маєте перше уявлення про те, що потрібно зробити, але ви все ще пропускаєте деталі, які дозволять вам досягти своєї мети: побачити все і швидше здійснити успішні проекти.

Хороша новина полягає в тому, що ми можемо вам допомогти! Все, що вам потрібно зробити, – це завантажити нашу електронну книгу і переконатися на власні очі, як LetsBuild може забезпечити повну видимість, повний контроль та унікальний аналіз на місцях ваших повторюваних процесів.

Так що ви можете встановити високі стандарти якості та впорядкувати співпрацю між командами, щоб зменшити кількість помилок.

https://github.com/orgs/Digital-Agency-ASMO-Studio/projects

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn