Як архітектори можуть використовувати відео маркетинг як рекламний інструмент

Ви хотіли отримати більше шуму для своєї архітектурної фірми, але не знали, як саме це зробити?

Відео маркетинг – одне з найпопулярніших засобів для створення впізнаваного бренду. Оскільки дизайн досить візуально важкий, є сенс лише в тому, що архітектори по всьому світу звертаються до відеовмісту як способу покращити свою цифрову присутність.

Щоб допомогти вам розпочати роботу, ми створили короткий посібник із великою кількістю ідей щодо того, як використати відео, щоб справити враження на клієнтів та отримати більше привабливості для вашого бізнесу. Ось чотири способи, якими архітектори можуть використовувати відео маркетинг як рекламний інструмент.

1. Використання 3D -анімації

Не всі створені вами відеоролики спочатку будуть для маркетингових цілей. Однак це не означає, що пізніше ви не зможете використовувати їх як цифрові активи. Наприклад, створення 3D -анімації, щоб допомогти клієнтам відчути дизайн вашого проекту, є важливим. Насправді, це може бути вірним способом укласти угоду, коли хтось не може уявити, що ви пропонуєте.

Пізніше ви можете використовувати ці самі відео як спосіб продемонструвати свої таланти та навички у віртуальному портфоліо вашої фірми. Якісна анімація часто може виглядати так само реалістично, як і фактичні відеоматеріали, а це означає, що ви часто можете дати справжнє уявлення про те, як має виглядати проект ще до початку будівництва.

2. Демонстрація закінчених робіт

Після того, як підрядник завершить будівництво, яке ви спроектували, попросіть професійного відеооператора створити покрокове керівництво. Це чудовий спосіб допомогти вашим клієнтам побачити, як ваше бачення втілюється в життя таким чином, що перегляд малюнків або анімації не завжди може дублюватися. Навіть кадри готової будівлі з безпілотників – відмінна ідея відеомаркетингу.

Крім того, існує маса чудових варіантів віртуальної реальності (VR). З такими програмами, як YouTube VR та Facebook Oculus, які спрощують як ніколи широку публіку насолоджуватися реалістичними пригодами через фізичні локації, вибір такого типу медіа – це чудовий спосіб виділитися серед конкурентів.

3. Створення вмісту соціальних медіа

Архітектурна сфера неймовірно візуальна, тому важливо мати відеовміст для своїх профілів у соціальних мережах. Використання таких відео, як ми згадували в цьому посібнику, як спосіб залучити послідовників – це чудовий спосіб привернути більше уваги та потенційних потенційних клієнтів.

Якщо ви послідовно публікуєте такі види відео в Instagram, Facebook, Houzz або Pinterest, є велика ймовірність, що їх хтось побачить і захоче співпрацювати з вашою фірмою. Однак головне – регулярно публікувати публікації, а наявність відеороликів полегшує це завдання. Це означає, що важливо взяти різні ракурси, створити різні перегляди та в іншому випадку розтягнути одне і те ж відео на кілька коротших фрагментів вмісту для ваших профілів у соціальних мережах.

Подарунки для чоловіків – чим здивувати?

4. Показуючи свою творчу сторону

Одним із найкращих способів для архітекторів використовувати відеомаркетинг як рекламний інструмент є прояв креативності. Ніколи не знаєш, коли теоретичний або фантастичний дизайн, який ти придумаєш та створиш для цього координуючий контент, стане вірусним. У свою чергу, це створює більший шум і кращу загальну впізнаваність бренду для вашої фірми.

Аналогічно, це може навіть потрапити в очі потенційному клієнту, який має подібний стиль дизайну чи ідеали, як і ви. Навіть якщо створений вами дизайн не справжній, все ж є ті, хто, швидше за все, знайде цінність у тому, що ви можете собі уявити. І це часто може призвести до розмови, яка призводить до цитати і з часом стає новим проектом для вашої фірми.

Допоможемо вам у досягненні ваших цілей відеомаркетингу

У ER Marketing ми допомагаємо архітектурним фірмам придумати переможні стратегії цифрового маркетингу . Крім того, ми володіємо високими навичками в таких елементах, як маркетинг у соціальних мережах, маркетинг YouTube та інші платформи відеомаркетингу. Будь ласка, зв’яжіться з нами сьогодні для уточнення деталей або обговорення ваших унікальних потреб.

Як обрати унікальний подарунок?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn