Як будівельні компанії використовують мобільну звітність на місцях, щоб перемогти конкуренцію

Підвищення продуктивності та збільшення прибутку

Цифрові інструменти швидко трансформують будівництво. Значний зсув у бік нових технологій спостерігається в зусиллях будівельних компаній придумати нову норму та успішно боротися з конкуренцією як всередині галузі, так і за її межами.

Чим швидше гравці в будівництві усвідомить необхідність зробити свої проекти більш спритними та доступними, тим простіше їм буде бачити більше на місці, підвищити продуктивність і врешті-решт доставити їх швидше та збільшити свій прибуток.

Звичайно, пошук та впровадження відповідних інструментів у своїх проектах – це не завжди прогулянка парком. Багато менеджерів проектів кажуть нам, що вони все ще покладаються на WhatsApp, Messenger або навіть Excel та електронні листи для спілкування з проектами.

Хоч які вони є, такі інструменти не створені для будівництва і не можуть надати вам необхідний контекст, коли ви отримуєте оновлення з сайту. Результат? Фрагментоване спілкування між сайтом та офісом, надмірне навантаження адміністратора та надмірна кількість інформації для зацікавлених сторін, що беруть участь у проекті.

Ось чому галузеві інструменти так важливі. Ви завжди повинні мати можливість підтримувати зв’язок зі своїми командами на полі, не втрачаючи з уваги як планування 3-6 тижнів, так і основний графік.

Однак для цього вам потрібні дві речі: цифрові рішення, розроблені для будівельної галузі, та єдине джерело істини. Таким чином, ви можете подолати розрив між сайтом та офісом, захищаючи свій проект від нескінченних заяв, які можуть відсунути ваш проект як за часом, так і за бюджетом.

Тож швидко стає зрозумілим, що ефективна мобільна звітність на місцях має першорядне значення не лише для успіху, а в довгостроковій перспективі навіть для виживання вашої будівельної компанії.

Перш ніж ми заглибимось у докладнішу інформацію про те, як можна перемогти конкуренцію, збільшивши видимість сайту, бажано детальніше розглянути основні проблеми, з якими в даний момент бороється галузь.

Загальні проблеми проекту будівництва

Будівельні проекти з кожним днем ​​стають все більш цифровими та гнучкими, але, на жаль, ще довгий шлях. Як запропонував доктор Ян Мішке, партнер Міжнародного інституту McKinsey, різниця в продуктивності між будівництвом та середньою економікою перевищує 1,6 трлн. Доларів на рік .

У цьому сенсі є значний простір для вдосконалення та багато підводних каменів, які потрібно вирішити. Кілька слів, ось основні проблеми, на які слід зосередитися будівельному сектору:

Перерване спілкування

Відсутність співпраці є великою проблемою у багатьох будівельних проектах навіть сьогодні. Неможливість зв’язку в режимі реального часу з численними членами вашої команди шкодить вашому проекту як з точки зору грошей, так і часу.

Обмежений доступ до цінної проектної інформації, природно, призводить до порушення комунікації та серйозних проблем з координацією, що може змусити ваш графік відставати.

Крім того, оновлення завдань та важливі деталі проекту не надходять вчасно, оскільки координація за допомогою електронної пошти та телефонних дзвінків може зайняти занадто багато часу. Показники ефективності 30% і перевитрата бюджету 80% – це лише деякі статистичні дані, що підтверджують серйозну проблему, з якою зараз стикається будівництво.

Цифрові інструменти можуть допомогти будівельному сектору стати більш ефективним, налагодивши швидший і простіший процес спілкування.

Невдале управління ресурсами

Відсутність видимості на місцях часто породжує ряд проблем, коли йдеться про управління ресурсами. Більш конкретно:

  • Субпідрядники можуть прибути на місце даремно.
  • Матеріали можуть бути недоступні в той момент, коли вони потрібні. Або їх можуть замовити занадто рано, що призведе до непотрібних марнотрат.
  • Команди сайтів можуть бути подвійно заброньовані, що призведе до затримок завдань.

Спеціальний інструмент звітності дозволить будівельним компаніям уникати таких проблем завдяки потужній проектній інформації, яку він може надати. Наприклад, відстеження матеріалів по ланцюгу поставок за допомогою датчиків може полегшити автоматичне замовлення та доставку нових груп на місці. Подібно до цього, керівники будівництва завжди можуть бути впевнені, що все буде на місці в потрібний час і в місці, де наступне завдання почнеться без будь-яких затримок.

Витратні вимоги

У будівництві документація є ключовою. Багато менеджерів проектів та майданчиків витрачають багато часу відповідаючи на претензії які блокують їх роботу і коштують їм тисячі євро. Причина?

  • Відсутність вирівнювання між сайтом та офісом.
  • Переповнення інформації, що підживлює навантаження адміністратора.
  • Відсутність стандартизації в процесах QHSE.

Спираючись на інструмент для конкретної конструкції, як LetsBuild, наприклад може допомогти вам та вашому менеджеру сайтів відновити видимість сайту, який вам потрібен, щоб ви могли відстежувати все, що відбувається на поле, допоможіть своїм командам взяти на себе відповідальність за свої завдання та уникайте перебоїв, які можуть збільшити тривалість ваших проектів.

Розтрата даних

Будівельна галузь викидає майже 95% отриманих даних. Іншими словами, будівництво викидає цінні знання та інформацію про проекти, які можуть мати вирішальне значення для розвитку галузі.

Багато можливостей для вдосконалення галузі втрачаються, і не дивно, що будівельний сектор продовжує натикатися на ті самі проблеми. Прогностична аналітика – чудовий приклад того, як дані можуть розширити можливості будівництва.

Читайте також: Корпоративні подарунки: 8 трендів 2020 року і їх зворотна сторона

Завдяки його використанню будівельні компанії можуть заощадити багато часу та зусиль, коли мова йде про розробку та виконання нового проекту. І це тому, що вони могли отримати доступ до важливої ​​інформації про минулі проекти, де були вирішені ті самі проблеми (наприклад, погодні умови, будівельні норми на певній території тощо).

Надмірне навантаження адміністратора

Керівники проектів кажуть нам, що вони використовують до 40% своїх днів на написання звітів, перехід з однієї наради на іншу та переслідування людей на сайті за оновленнями. Це практично означає, що:

  • Вони ховаються в деталях і пропускають повну картину.
  • Вони не можуть зосередити свою увагу на запуску проекту.
  • У них немає часу, щоб зосередитись на завданнях, які дійсно важливі.
  • Вони постійно мають справу з поганою співпрацею між зацікавленими сторонами.

Використання галузевого цифрового інструменту може зробити їхню мобільну звітність набагато гнучкішою і дозволити їм виявляти проблеми на ранніх стадіях, щоб вони могли зменшити свій вплив, і складати звіти на клацання кнопки.

Як забезпечити успіх мобільної звітності на місцях у вашій будівельній компанії

На даний момент стає очевидним, що мобільна звітність на місцях може дати значну конкурентну перевагу вашій компанії, якщо вона використовується належним чином.

Однак, як і будь-який інший аспект будівельного проекту, ви не повинні прагнути до цифрових технологій лише заради цього. Ви повинні бути особливо обережними, вибираючи відповідні інструменти, які можуть підтримувати такий цифровий зсув.

Намагаючись допомогти вам зробити правильний вибір, ми представляємо нижче основні речі, на які ви хочете звернути увагу, коли ви зосереджуєтесь на звітності на мобільному телефоні:

1. Використовуйте одне джерело істини

Ви, напевно, вже читали у багатьох наших публікаціях у блозі про важливість розміщення всієї інформації про проект в одному джерелі правди. За таким підходом є багато переваг.

Перш за все, ви можете надзвичайно зменшити навантаження адміністратора, оскільки вся комунікація проекту буде зібрана в одному місці. Це також найрозумніший спосіб забезпечити, щоб усі зацікавлені сторони у вашому проекті стикалися в одному напрямку. Причина проста. Кожен матиме доступ до необхідної інформації, щоб він міг планувати свої майбутні завдання та вносити коригування вчасно, коли це необхідно.

Крім того, одне джерело істини є також єдиним джерелом доказів. Іншими словами, ви завжди можете дотримуватися зв’язку з менеджером сайту та вчасно відзначати важливі проблеми. Таким чином, ви зможете подавати скарги або відповідати на них протягом годин, а не днів чи навіть тижнів. Більше не потрібно шукати в мільйоні різних місць одну фотографію чи електронний лист, які захистять ваш проект.

2. Підключіть оновлення сайту до свого планування

Пов’язування всіх оновлень із полів із вашими 3-6-тижневими пошуковими головами та вашим основним графіком є ​​однією з найрозумніших речей, які ви можете зробити, щоб забезпечити успіх своїх проектів. Таким чином, всі зацікавлені сторони можуть реагувати на оновлення з сайту набагато швидше, оскільки їм не бракуватиме загальної картини проекту. Простіше кажучи, все це повертається до контексту, про який ми згадали вище.

Безпосереднє підключення оновлень веб-сайтів до планування дозволяє швидше приймати рішення та значно полегшує керівникам проектів перехід до численних завдань та запитів, за якими вони мають стежити щодня.

Більше того, це також дає чудову можливість підняти планку вашого управління якістю. Керівники проектів зможуть безпосередньо підключити невідповідності до плану, що дозволить командам майданчика вирішувати питання безпеки та якості в процесі роботи. Це може заощадити ваші проекти як час, так і гроші, оскільки під час передачі вас не чекатимуть неприємні сюрпризи.

3. Покладайтесь на простий у використанні додаток, створений для будівництва

Нарешті, але, безумовно, не менш важливим є вибір цифрового інструменту, який ви збираєтеся використовувати для управління звітами на мобільних полях. Враховуючи, що ним здебільшого користуватимуться люди на сайті, це повинен бути додаток, над яким легко працювати, який може розуміти час та нестабільні дані процесів будівельного проекту.

Ось, знову ж таки, чому так важливо знайти інструмент, який відповідає конкретній конструкції, а не просто додаток, що дозволяє обмінюватися інформацією в режимі реального часу. Тому що в кінці кінців мова йде не лише про оновлення в режимі реального часу, але і про те, як ці оновлення впливають як на ваше короткострокове, так і на довгострокове планування.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn