Як перевірити існуючий утеплювач будинку

Як перевірити наявну утеплювач будинку

Ізоляція має вирішальне значення для того, щоб житло залишалося енергоефективним, коли зовні прохолодно. Зими можуть бути дуже холодними, і дуже важливо правильно утеплити. При правильній кількості теплоізоляції можна забезпечити збереження тепла в будинку, незважаючи на сильний холод на вулиці. І завдяки цьому будинок може бути енергоефективним, що не тільки добре для індивіда з точки зору капітальних витрат, але й корисно для навколишнього середовища. Без належної теплоізоляції в будинку енергія, присутня в будинку, може витікати через стелю або горище тощо, що призводить до додаткової кількості енергії, необхідної для збереження будинку в прохолоді.

Ось різні види ізоляції, на які потрібно звернути увагу:

1) Монтаж підлоги : Ізоляція підлоги – ще один важливий аспект. З Celotex Insulation доступна велика кількість брендів для певних марок, таких як Kingspan, Recticel, Rockwool та Knauf, які не тільки є великими брендами, що стосується матеріалу, але також мають високу якість. І найкраща частина цих брендів – це те, що вони дають гарантію та швидко виправляють рішення.

2) Утеплення стін : Стіни є дуже важливим аспектом, коли мова йде про утеплення. При правильній кількості теплоізоляції можна утримувати велику кількість тепла, і це дуже важливо. Стіни, як правило, утеплюються за допомогою гіпсокартону який утеплюється який допомагає зберігати тепло всередині. Серед партії знову доступно кілька брендів, які задовольняють цю вимогу, але одна з найкращих повинна бути Kingspan K17 та Kingspan K18 зі стайні ізоляція Kingspan .

3) Утеплення мансарди : У разі мансарди потрібен високопродуктивний матеріал мінімальних розмірів, який не тільки довговічний, але й вторинний для переробки та який забезпечує високу ступінь стійкості до будь-якого виду гниття. Кнауф Earthwool та Ізовер Spacesaver є добре відомими марками для цього типу застосування.

4) Утеплення даху : Ізоляція даху, мабуть, є найважливішим аспектом утеплення. І це настільки важливо, що якість утеплення визначає, наскільки енергоефективним буде будинок.

Щоб додатково зупинити будь-які витоки теплого повітря, коли мова йде про ізоляцію, потрібно створити коробку навколо кріплення, а потім закріпити його за допомогою пульверизатора або герметичної мембрани, щоб забезпечити будь-яку форму повітря витік надійно закритий. Розміщувальні коробки, які розміщуються для вимикачів і розеток, також потрібно встановити поверх стінок по периметру, щоб забезпечити подальше зупинення будь-якої форми витоку енергії. З естетичної точки зору це іноді може бути дуже потворно, тому якщо вам потрібно ввімкнути вимикачі та розетки, зробіть це, щоб ви мінімізували витік повітря. У разі необхідності, поряд із розпилювальними пінами, під вимикачі можуть встановлюватися прокладки та обшивки посудини.

Як перевірити поточну ізоляцію з метою витоку

1) Знай свій матеріал : Рівень складності для цього легкий, і це, безумовно, завдання “зроби сам”. Перш ніж розпочати перевірку, потрібно добре уявити матеріал, який був використаний для утеплення. Це допомагає вирівнятися, коли справа стосується ремонту чи заповнення прогалин, коли це необхідно. Дві найпоширеніші форми утеплення, що стосуються мансарди, включають в себе ізоляцію скловолокна та целюлози.

(a) Утеплення зі склопластику: ізоляція зі склопластику – це легка ізоляція, яка забезпечує м’якість і не повинна осідати з часом. Це, незважаючи на те, що найчастіше використовується тип ізоляції, не є таким сприятливим та енергоефективним, як целюлозна установка. (b) Целюлозна ізоляція: установка з целюлози здебільшого складається з вторинного паперу. Целюлозна ізоляція має тенденцію до осідання трохи більше порівняно зі своїм аналогом зі склопластику, оскільки це, як правило, дуже щільно і роздувається вкрай! Перевага, яку він пропонує, є екологічно чистим і забезпечує кращу ізоляцію завдяки тому, що це нетоксичний продукт, що переробляється. Він також чудовий, коли мова йде про уповільнення потоку повітря, що безпосередньо означає підвищення енергоефективності в прохолодну погоду. Однак недоліком цього є те, що це небезпека від пожежі, і тому його потрібно поводити з вогнезахисним засобом, щоб вогонь не загорівся.

У деяких випадках горища можуть бути утеплені за допомогою валок або ізоляційних валків. Проблема з цим полягає в тому, що вони можуть зірватися і викликати професіонала, щоб подбати про їх заміну. Якщо бюджет дозволяє, потрібно застосовувати жорстку ізоляцію дощок, як Celotex або Kingspan & ізоляцію пінопласту.

2) Задайте питання, щоб зрозуміти, чи достатньо утеплювача: Після того, як матеріал, який використовується для утеплення, був розібраний, все, що потрібно визначити, чи достатньо утеплювача. Для цього потрібно виміряти середню глибину ізоляції за допомогою звичайної лінійки та вивести відповідне значення R. Значення R – це міра здатності теплоізоляції, що робиться, протистояти кількості теплоти, що рухається по ній. Щоб мати більш високі теплові показники, коли мова йде про ізоляцію, добре мати більш високе значення R. Глибина ізоляції значною мірою залежить від регіону, де живеться, і холодніше місце; тим більше буде глибина. Потрібно також забезпечити рівномірний розподіл ізоляції та відсутність відсутніх ділянок.

3) Встановлення: рівень складності для цього є помірним. Якщо теплоізоляція повністю в безладі, завжди бажано попросити професіонала зробити це. Якщо ні, то можна зробити це самі.

Для того, щоб почати процес ізоляції, потрібно використовувати повітроізоляцію, якщо продуває целулоза, яка має розрив будь-якої ізоляції, і штовхає її за допомогою шланга та повітря. Однак, якщо хтось робить це самим, потрібно правильно доглядати за установкою. За допомогою професіонала цього головного болю можна повністю уникнути.

Щоб подбати про цю професійну потребу, а також придбати потрібні вам матеріали та марки, можна відвідати petrovich.kh.ua.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn