Як подолати невизначеність у будівництві

Для багатьох людей будівельні проекти є синонімом невизначеності. І хто може їх звинуватити, коли короткострокові та довгострокові графіки змінюються за одну ніч, матеріальні замовлення скасовуються без будь-якого повідомлення, а цінна інформація з сайту ніколи не надходить до потрібних людей. Додайте до поєднання непередбачуваних ситуацій, таких як спалах COVID-19, або екстремальні погодні явища, і ви зрозумієте.

Однак, незважаючи на складність будівельних проектів, все не повинно бути таким. Невизначеність можна зменшити, а критичні проблеми можна вирішити значно швидше, якщо команди проектів правильно поєднують три життєво важливі елементи: людей, процеси, інструменти.

Отримати потрібних людей, які допоможуть вам у проекті, так само важливо, як і знайти правильні інструменти для підтримки ваших процесів і врешті-решт для додавання передбачуваності у ваш спосіб побудови, не гублячись у морі відключених даних.

Ось чому використання спеціальних будівельних інструментів має першорядне значення для вашого успіху . На жаль, значна частина керівників проектів досі обирає такі інструменти, як WhatsApp та Excel щоб відстежувати прогрес та повідомляти про останні оновлення своїм командам.

Проблема в тому, що ці інструменти, як і вони є, не призначені для будівельної галузі та не можуть забезпечити точний зв’язок між тим, що відбувається на полі, та його впливом на 3-6 тижневе планування або основний графік.

Результат? Люди отримують фрагментовану інформацію, яку вони не можуть використовувати, оскільки вони не знають, що це може означати для розвитку проекту.

В результаті керівникам проектів, можливо, доведеться витратити до 40% своїх коштів щодня ганяючись за звітами, відвідуючи нескінченні збори або потрапляючи в безглузді дзвінки.

Це, звичайно, не те, про що вони мали на увазі, коли вирішили працювати в будівництві. А найгірше? Це, безумовно, не спосіб усунути невизначеність у своїх проектах. Навпаки, вони в підсумку вносять ще більше плутанини у ланцюжок створення вартості, прокладаючи шлях для дорогих вимог і нескінченних суперечок.

Хороша новина полягає в тому, що це не повинно бути як що. Без зайвих сумнівів, ось три основні кроки для усунення невизначеності у ваших будівельних проектах:

1. Інвестуйте в інструменти, побудовані для будівництва

Ми вже згадували про це вище, але не можемо підкреслити, наскільки це важливо для успішного завершення вашого будівельного проекту. Інвестування в потрібні інструменти дозволить вам, як менеджеру проектів, залишатися в курсі як вашого 3-6-тижневого планування, так і вашої основної програми, не піднімаючись і не шукаючи оновлень.

Інструменти, які мають були побудовані з будівельною галуззю, оскільки їх фокусна точка має унікальну перевагу порівняно з такими рішеннями, як WhatsApp та Excel, оскільки вони краще розуміють, наскільки чутливі до часу та делікатні будівельні процеси.

Іншими словами, вони дають можливість всій команді члени вчасно повідомляють про критичні проблеми та допомагають керівникам проектів підтримувати повну видимість виконання кожного завдання. Подібно до цього, усі проблеми можна вирішити вчасно, а серйозні юридичні конфлікти можна вирішити або навіть уникнути більш простим та ефективним способом.

Тож наступного разу, коли ви почуєте, як хтось у вашому проекті говорить про електронні таблиці, електронні листи та Групи WhatsApp просто відповідають “ні, дякую!”

2. Боріться з робочим навантаженням адміністратора

Це ще одна сфера, яка показує, наскільки важливо для менеджерів проектів вибирати специфічні для галузі галузеві цифрові інструменти. Багато будівельних проектів постійно борються із надмірним навантаженням адміністратора, оскільки всі зацікавлені сторони не мають розумного способу повідомити про прогрес і приєднати свої оновлення до генерального плану.

З огляду на це, керівникам проектів доводиться витрачати нескінченні години на дзвінки до людей застрягли на безглуздих зустрічах або відвідуванні сайту, щоб переконатися, що вони мають правильну інформацію.

І все може ускладнитися, коли справа доходить до боротьби з позовом. Вам доведеться пройти 3000 фотографій та нескінченні нитки електронної пошти, щоб знайти одну фотографію або одну дорогоцінну електронну пошту, яка дозволить вам довести, що це не ваша вина, що завдання відкладено.

Це не Це звучить не так весело, правда? А тепер подумайте, чи не могли б ви використати платформу, побудовану для будівництва (наприклад, LetsBuild), яка дозволила б вам відстежувати кожну окрему деталь без необхідності тонути в морі інформації. Усі зацікавлені сторони проекту могли легко надіслати свої оновлення з сайту, і потрібні люди негайно отримали б повідомлення. Крім того, наявність оновленого журналу аудиту в режимі реального часу гарантує, що кожен крок процесу добре задокументований, так що ви можете легко захистити свій проект, не занурюючись у величезні папки з фотографіями або в обліковий запис електронної пошти.

3. Модернізуйте свої системи та процеси

Багато будівельників вважають, що стандартизація не може працювати для будівництва, оскільки кожен проект має різні цілі та вимоги. Тож змушувати людей дотримуватися нового способу роботи може здатися безглуздим.

Однак це зовсім не так. Незалежно від обсягу або розміру проекту, 80% процесів завжди однакові. Тільки 20% вимагає спеціальних налаштувань. З огляду на це, швидко стає очевидним, що стандартизуючи свої системи та процеси, ви маєте унікальну можливість значно ефективніше підвищити передбачуваність та зменшити ризик.

Детальніше: Планування спільного будівництва: отримайте ваш команди для безперебійної роботи

Звичайно, стандартизація не може прийти за одну ніч. Це інтуїтивно зрозумілий процес, який проходить цифрове прийняття. І ось як зрештою об’єднується свята трійця (люди, системи, процеси), про яку ми згадали на початку статті.

Надаючи змогу вашим командам послідовно повторювати ті самі заздалегідь розроблені процеси, що підтримуються конструкцією -специфічні інструменти можуть вивести спільне планування у ваших проектах на абсолютно новий рівень і відкрити шлях для успішної реалізації.

І що ще важливіше, він запропонує вам той цінний спокій, який ви потрібно, як керівник проекту, щоб зосередитись на завданнях та питаннях, які мають найбільше значення. Зрештою, ви приєдналися до будівництва, щоб брати участь у захоплюючих проектах, які повертають цінність для суспільства, не витрачаючи більшу частину свого дня вперед і назад на будівельному майданчику, втраченому в адміністративних завданнях.

Вимкніть невизначеність у своїх проектах і починай своєчасне виконання

Зменшення ризику у ваших будівельних проектах може бути не прогулянкою в парку, але це не щось недосяжне. З правильною стратегією, інструментами та талантами ви зможете швидко помітити значне покращення способу співпраці ваших команд та обміну важливою інформацією.

Поєднавши їх безшовним та прозорим способом, ви отримаєте можливість завжди випереджати ризик у своїх проектах та гарантувати, що всі зацікавлені сторони знаходяться на одній сторінці. У довгостроковій перспективі такий підхід позбавить вас від болючих суперечок і забезпечить захист ваших проектів від претензій.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn