Як утеплити старий котедж

Багато людей все ще вважають за краще жити в своїх прабатьківських будинках, ніж в сучасних та нових будинках; хоча архітектура може бути кращою, старі котеджі можуть поставити проблему регулювання температури, тому теплоізоляція, як правило, є відповіддю для боротьби з цим питанням. Якщо говорити про теплоізоляцію для котеджу, то це потребує наскрізного підходу, що покриває утеплення стін, утеплення підлоги, утеплення горища, а також порожнини стін, якщо є необхідність.

Щоб зробити старе житлове приміщення досить комфортним для проживання в умовах екстремальних температур, необхідно зробити відповідний вибір з точки зору використовуваних ізоляційних матеріалів. Певні чинники потрібно враховувати перед роботами з утеплення стіни або утеплення підлоги старої будівлі. Навколишнє середовище та загальна погода в регіоні відіграють велику роль, оскільки це направить у правильному напрямку щодо вмісту вологи та інших проблем. Продуктивність теплоізоляційного матеріалу тут відіграє велику роль, оскільки він включає величину R, паропроникність та повітропроникність. Іншим фактором, який слід враховувати, будуть такі матеріальні характеристики, як переробка, виробництво, видобуток, небезпечні компоненти тощо. Зараз багато людей та компаній віддають перевагу біологічній ізоляції, яка є повністю природною та виготовлена ​​з рослин, тварин та інших відновлюваних ресурсів.

Якщо ви шукаєте утеплення кам’яного котеджу, то першим кроком має бути видалення цементованого бетону, присутнього на стінах та підлозі, таким чином, щоб волога проходила крізь нього. Гіпсокартонні плити, цемент, поліуретанові матеріали та пластикові мембрани – не чудовий варіант для старої конструкції. Природні матеріали є більш переважними, оскільки вони контролюють вологість, оскільки вони вбирають і виділяють вологу в міру необхідності. Природні ресурси також кращі, оскільки вони екологічні і не містять шкідливих хімічних речовин або компонентів. Сучасні технології та розвиток нових підходів до виробництва призвели до значно поліпшених природних матеріалів, які пропонують повітропроникність, а також якості теплових мас.

Утеплення старих котеджів стає загальною проблемою, яка загострюється в холодніші місяці року. Врешті-решт, метою є теплий будинок, який дозволяє зберегти енергію і виділяє якомога менше вуглекислого газу. Що стосується цегляної стіни, то підтримка дихаючої здатності не є настільки важливою, оскільки цегла не може добре дихати, проте справа з кам’яною стіною дуже різна; Він дихає, має значення теплової маси, і в його центрі буде «порожнина», яка заповнена кам’яним щебенем, тому підтримка повітропроникності є головною проблемою. Ізоляція стінок порожнини є ключовим у цьому питанні.

Утеплення целотексу є одним із варіантів утеплення стіни утеплення плоскою покрівлею та утеплення підлоги старих будівель; Целотексна ізоляція пропонує жорсткі багатоцільові дошки, які зазвичай використовуються з підходящими внутрішніми облицювальними плитами для значного підвищення теплоізоляції як старих, так і нових твердих або порожнистих кладочних стін та дерев’яного каркаса стіни . Теплоізоляцію зазвичай називають спеціалізованими ізоляційними плитами, що стосуються таких конструкцій, як опалення підлоги, утеплення плоскою покрівлею, дощова обшивка екрану тощо.

Бюджет може змінюватись залежно від використовуваного ізоляційного матеріалу, проте може бути важко придумати бюджетне рішення, коли справа стосується утеплення старого котеджу. Однак вартість може змінюватись в залежності від коливань цін.

قالب وردپرس

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn