Як зв’язати графіки проектів та краще узгодити?

Чи працюєте ви в проектах із великою кількістю повторень (наприклад, квартири, лікарні, дорожні роботи)? Тоді ви вже повинні знати, наскільки важливо підтримувати всі графіки своїх проектів на зв’язку.

Багато керівників проектів кажуть нам, що їм доводиться витрачати понад 6 годин на тиждень, створюючи та підтримуючи різні графіки (наприклад, генеральне планування, планування закупівель, планування затвердження документів тощо), щоб стежити за тим, що відбувається на місці, та забезпечувати, щоб все прогресувало відповідно до плану.

Ці графіки часто виконуються в різних інструментах (Excel, MS Project, Primavera P6, Powerproject, навіть дошки та паперові записки), що спричиняє порушення зв’язку та затримки, оскільки матеріали не доставляються, зміни ще не можуть розпочатися, документи не підписані та тощо.

Нещодавно LetsBuild провела опитування серед керівників ділянок, менеджерів проектів та директорів проектів щодо концепції «Комплексного планування», намагаючись отримати краще розуміння:

  • Які основні вузькі місця є для управління проектними програмами.
  • Наскільки великий вплив має прем’єр-міністри на їхній спосіб роботи.
  • Що це може означати, якщо цю проблему буде вирішено.

70% респондентів визнали, що вони повинні збирати інформацію, яка розподілена на різних платформах, щоб підтримувати їх графіки в актуальному стані:

 інтегроване планування "width =" 762 "height =" 477 "data-lazy-src =" https://3czfu91fpa5s34atq735lonm-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2021/03/ 1610369213918.png "/> </p><br />
<p> <noscript> <img src='data:image/svg+xml,%3Csvg%20xmlns=%22http://www.w3.org/2000/svg%22%20viewBox=%220%200%20210%20140%22%3E%3C/svg%3E' data-src= Основні наслідки та затримки для закупівель та робіт на місці.

  • Додаткові запитання, планування в останню хвилину, більше зустрічей та заклики перекомпонувати всіх.
  • Клієнти, яких не повідомляють про програму та про затримки.
  • Відсутність розуміння та інформації врешті-решт вивели проект з-під контролю.

Це те, як ви можете швидко опинитися похованим під горою безконтекстних оновлень та роботи адміністратора, відчуваючи стрес та неконтрольованість. У той же час ваш найбільший ворог (тобто час очікування між завданнями) продовжує розширюватися, роблячи розвиток проекту повільнішим і дорожчим з кожним днем.

Але це не ваша вина. Вас попросили вирішити цю проблему за допомогою неправильних інструментів. MS Project, WhatsApp, Excel, електронні листи та багато інших подібних рішень не створені для будівельних бригад та комунікацій з проектами .

Креативні та стильні подарунки в інтернет-магазині Dreams

Як результат, замість того, щоб насправді допомогти, вони ще більше ускладнюють людям як на місці, так і в офісі бачити сукупний вплив проблем і змін, необхідних для прийняття своєчасних та обґрунтованих рішень.

Хороша новина полягає в тому, що це вже не повинно бути таким. Переміщуючи різні графіки в хмару, створюючи зв’язок у режимі реального часу між ними та роблячи їх доступними для решти вашої команди в режимі реального часу, ви зможете з часом змусити всіх стикатися в одному напрямку і швидше виконувати більше завдань, не знижуючи якість .

Для цього вам потрібно хмарне програмне забезпечення для співпраці, яке пристосоване до потреб будівельної галузі та дозволить вам:

1. Нехай усі поділяться своїми графіками.

За допомогою спеціального цифрового інструменту кожна команда зможе без особливих зусиль ділитися власною програмою в режимі реального часу, уникаючи безладу надсилання застарілих та відключених розкладів туди-сюди електронною поштою чи WhatsApp. Те саме, що ви зараз робите з малюнками та Dropbox / Google Drive / OneDrive.

Друк фото на магнітах та пострів на змовлення – Photo Dreams

2. Будьте об’єднані між усіма командами.

Що робити, якби ви і ваші команди тепер могли краще поєднуватися із статусом проекту в режимі реального часу, проводити ефективні щотижневі зустрічі та уникати витрат дорогоцінного часу на роботу адміністратора? Переключившись на хмарне програмне забезпечення для співпраці, ви зможете це здійснити. Найкраща частина? Тепер у вас буде весь час, необхідний для того, щоб зосередитися на прийнятті рішень та забезпеченні того, щоб усі зацікавлені сторони взяли на себе відповідальність за свої завдання.

3. Виділіть вплив пов’язаних подій.

Завдяки безперебійному з’єднанню всіх своїх графіків у хмарі ви отримаєте можливість централізованого перегляду прогресу у виконанні каскадних завдань, блокувальників на місці або питань доставки матеріалів. Таким чином, ви завжди зможете миттєво побачити їх вплив на ваш основний графік і що це означає для його завершення.

Зв’яжіть свої розклади, перегляньте все та вирівняйте краще!

Полегшення способу відстеження збірки йде паралельно з меншими затримками, зменшенням навантаження адміністратора, кращим управлінням на перспективу, значною економією витрат і можливістю більш точно визначити планування та можливості.

Якщо ви також хочете синхронізувати всі свої різні графіки проектів і ніколи більше не випускати з виду важливу інформацію, ми запрошуємо вас натиснути тут .

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn